+1 (2013) Film Konusu Paralel Evren Konulu Film

Ana SayfaFilm Dizi

+1 (2013) Film Konusu Paralel Evren Konulu Film

Gökyüzünden gelen gizemli kozmik bir madde elektrik hatları ile şehre dağılır. Geldiği her yerde paralel bir evrenle bağlantı kuran bu kozmik madde kısa sürede karmaşaya yol açar.

Reset (2017) Filmi Paralel Evren ve Zaman Yolculuğu
Synchronicity 2015 Filmi İzle Konusu İncelemesi
Cloverfield Paradoksu The Cloverfield Paradox Filmi

+1 (2013) Film Konusu Paralel Evren Konulu Film. Paralel evren konulu filmler ya da çoklu evren konulu filmler kategorisindeki film, gerilim, gençlik filmleri kategorisini de giriyor. Paralel evren konulu filmlerde genellikle, dünyalar karışır, insanlar karışır ve saçma bir düşmanlık vardır. Aslında zaman yolculuğunun da konusudur paralele evrenlere geçmek. Paralel gerçekliklere bilimsel değil de doğaüstü bir tarzda geçiş de yapılır. Şimdi çok uzatmadan filmin konusuna geçelim.

Yüzlerce film dizi, zamanda yolculuk, paralel evren konulu yapımlar için site menüsünü ve yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Sitede yazar olmak ve içerik eklemek üretmek isterseniz kırmızı düğmeyi kullanabilirsiniz.

+1 (2013) Film Konusu Paralel Evren Konulu Film

Plus One da diyeceğimiz +1 filmi çok da karışık olmayan oldukça basit yapısı var. Gökyüzünden gelen gizemli kozmik bir madde elektrik hatları ile şehre dağılır. Geldiği her yerde paralel bir evrenle bağlantı kuran bu kozmik madde kısa sürede karmaşaya yol açar. Kısa sürede herkes ikizi ile karşılaşacaktır. Tabii ki anlamsız bir savaş da başlar. Herkes ikizi ile savaşacaktır. Savaş sonunda klasik kimin hangi evrenden olduğu sorusudur? Tabii ki barış içinde paralel ikizini karşılayan Melanie hariç.

Filmin ilerleyişi oldukça tekdüze. Oldukça erotik seks sahneleri var. Parti ortamı, kalabalık, gürültü izleyiciyi yorabilir. Fakat paralel evren temasını seven izleyici filmi izleyecek belki de arşivleyecektir. Yani meraklısı için ortalamanın biraz altında bir film denilebilir.

+1 (2013) Film Konusu Paralel Evren Konulu Film
+1 (2013)

David, partide arası iyi olmayan kız arkadaşı Jill ile barışmak ister. Teddy’de seks yapmak için bir fırsat olarak gördüğü partiye katılır. Melanie ise oldukça sakin ve iddiasız biridir. Gizemli maddenin elektrik telleri ile eve ulaşınca paralel evrenler üst üste biner. İlk önce üç arkadaş bu olayın farkına varır. Evrenler arasında zamanlama farkı bulunur. Bu zaman farkı eğlencelerin ve olayların bahçe partisinde birleşmesi ile bir kaosa dönüşür.

Artık herkes ikizini öldürmenin peşindedir. Birbirlerine saldırırlar. Kim kimdir, kim hangi evrenden gelmiştir belli olmadan eğlence kanlı bir savaşa dönüşür. Evrenlerin çakışması bitince sağ kalanlar birbirlerine şüpheyle bakar. Acaba arkadaşları gerçek arkadaşları mıdır? Yoksa kopyalar mı?

Film puanlaması IMDb

Yorumlar

WORDPRESS: 0