1000 Years Old Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

1000 Years Old Tayland LGBT Temalı BL Dizi

1000 Years Old Tayland LGBT Temalı BL Dizi. LGBT temalı 12 bölümlük 2024 yılına ait BL Tay dizisi. Dizi ana tema olarak “vampir” etiketinin de içeriy

Mary & George (2024) Tarihi Gay Dizisi Konusu, Karakterleri
Century of Love, 2024 Tayland Dizi
City of Stars 2024, Tayland LGBT BL Dizi

1000 Years Old Tayland LGBT Temalı BL Dizi. LGBT temalı 12 bölümlük 2024 yılına ait BL Tay dizisi. Dizi ana tema olarak “vampir” etiketinin de içeriyor. Eşcinsel gençlik aşkı, genç gay dizileri gibi etiketlerdeki dizinin her bölümü 45 dakika uzunluğunda. Vampirlik ve ölümsüzlük fantezisi üzerine yapılmış BL (boys’ love) dizilerinden birini daha BL izleyicisi izleyecek. Şimdi konu ve dizi yorumun ageçelim.

🏳️‍🌈 Daha fazla LGBT temalı dizi, film, Asya gay temalı diziler ve filmler, Netflix, Prime Video yapımları için site menüsünde yüzlerce içerik sizi bekliyor. Sitede her zaman yazar olabilir ve katkıda bulunabilirsiniz. Kırmızı düğme hemen yuharıda, dokunmanız yeterli.

1000 Years Old Tayland LGBT Temalı BL Dizi Konusu Yorumları

Asya BL dizilerinde değil genel olarak Asya dizilerinde fantezi ve fantastik temalar çok sevilir. Belki de vampir temasının en basit ve fantezi biçiminde kullanıldığı yapımlar Tayland BL dizileridir. (Thai BL Series) Genel olarak dizide her zamanki gözlerimizi kanatan makyajlı oyuncular ve çok renkli giyisiler var. Yaşamın gerçekliği ile ilgizisiz oyucular, yerler, yaşamları her Asya LGBT temalı dizide dile getirmek bizim için bir borçtur.

1000 Years Old Tayland LGBT Temalı BL Dizi
1000 Years Old

Vampir içeriği fantastik bir kurguda değil. Daha çok fantezi bir kurgu. Yine dizide BL izleyicisi “boys’ love” niteliğini pek yoğun bulamayacak. Dizi daha çok bir vampirim en sevdiği yemek üzerine odaklanmış gibi. 🤩Gerçekten de izleyici için öyle romantik bir gay aşk öyküsü yok.

Arkadaşları ile uzaylılara ve gökyüzüne kafayı takmış ve kendilerince araştırmalar yapan Pun kandan hoşlanan ve vampir olduğundan kuşkulandığı Yo ile tanışır. 1000 yıldır yaşayan Yo aslında çocukluğunda Pun ile tanışmıştır. Sıcaktan ve güneşten hoşlanmadığı için genelde akşam vakitlerini seven Yo bu yeni tuhaf arkadaşı ile oldukça ilgilidir.

Pun bir yandan vampir arkadaşının gizemini çözmeye çalışırken diğer yandan da ona âşık olmay abaşlamıştır. Fakat insanlar gibi duyguları olmayan Yo da aşkı hissedecek midir? 1000 yıllık sıkıcı yaşamına insan gibi ve sevgilisi olacak biri ile devam edecek midir?

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0