25 Ji, Akasaka de Japon LGBT Temalı BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

25 Ji, Akasaka de Japon LGBT Temalı BL Dizi

Dizide seçmeleri kazanan Shirasaki, eskiden tanıdı ünlü oyuncu ile ilerleme yolundadır. Kendi de ünlü ve göz önünde bir oyuncu olmak isteyen Shirasaki, Akasaka'ya çoktan aşık olmuştur bile.

Light On Me Kore BL Gay LGBT Mini Dizi
Kissable Lips 2022 BL Güney Kore Drama Mini Dizi
The Middleman’s Love (2023) Tayland BL Dizi

25 Ji, Akasaka de Japon LGBT Temalı BL Dizi. 2024 yılı yapımı 10 bölümlük BL manga uyarlaması dizi 25 dakika uzunluğunda. LGBT tema, gay sevgili eşcinsel aşk, oyunculuk temalı BL Japon dizileri etiketlerindeki dizinin özeti, incelemesi ve konusu için sayfayı aşağıya kaydırın.

🏳️‍🌈 Daha fazla BL manga uyarlaması dizi için buraya dokunun

25 Ji, Akasaka de Japon LGBT Temalı BL Dizi

Shirasaki, oyunculuk için küçük rollerde oynarken hayalindeki ünlü bir oyuncu olmaktır. Popüler bir oyuncu olan ve lisede kendisini farketmeyen fakat tanışıklığı olan oyuncu Hayama’ya da hayrandır. Yeni bir dizi için Hayama ile oynayacak partner için yapım şirketi seçmeler düzenleyecektir.

BL ilk paragraftaki konusu ile izleyicinin çok defa izlediği oyunculuk konulu, eşcinsel oyuncu temalı dizilerle benzer. Yine izleyici bu konuda çok fazla BL manga uyarlaması izlemiş olmalı. 25 Ji, Akasaka izleyicisine mükemmel gay karakterler, çok iyi vücut ve lüks ortamları sunuyor. Oyunculuk ve bol makyaj bilindik LGBT temalı Asya yapımlarında gördüğünüz gibi.

Dizide seçmeleri kazanan Shirasaki, eskiden tanıdı ünlü oyuncu ile ilerleme yolundadır. Kendi de ünlü ve göz önünde bir oyuncu olmak isteyen Shirasaki, Akasaka’ya çoktan aşık olmuştur bile. Dizi dışında da birlikte olan ve aşk oyununa devam eden Akasaka dizideki rolünü iyi yapması için Shirasaka ile beraberdir.

Diziye yeni giren üçüncü karakter ile kurallar değişecektir. Akasaka gitgide hoşlandığı rol arkadaşını bu yeni oyuncuya kaptıracak mıdır? Ortalama bir puanı olan dizi Bİ izleyicileri için izlenebilir bir yapıda denilebilir.

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0