609 Bedtime Story Tayland LGBT Gay Temalı Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

609 Bedtime Story Tayland LGBT Gay Temalı Dizi

Mum, bir gece kendini aniden farklı bir mekanda bulur. 609 numaralı odada kendini çok iyi tanıyan Dew ile tanışır. Fakat o sırada odaya giren kasklı biri Dew'ı öldürecektir. Rüya gördüğünü sanan Mum, çalıştığı barda şarkı söylemeye gündelik yaşamına devam etmeye devam eder.

Venus in the Sky Tayland LGBT BL Temalı Dizi
Prizma (Prisma) 2022 LGBT Dizi
More than Words (2022) Japon BL Drama

609 Bedtime Story Tayland LGBT Gay Temalı Dizi. Tayland, LGBT gay temalı dizi 35dk ve 11 bölüm. LGBT gençlik, gençlik aşkı, gay sevgili gibi etiketlere sahip drama da fantastik bir paralel evren konusu işleniyor. Asya gay temalı dizilerde paralel evrenler, ruh değişimi, yeniden doğuş temaları çok sevilir. BL (boys’ love) izleyicisi için ortalama bir izleme keyfi sunacak dizinin konusuna geçelim.

Daha fazla LGBT gay temalı dizi, film, Netflix orijinal yapımları, LGBT temalı belgeseller ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirsiniz. Yüzlerce içerik sizi bekliyor. Sitede yazar olmak ve içerik üretmek isterseniz yukarıdaki kırmızı düğmeye dokunun.

609 Bedtime Story

609 Bedtime Story Tayland LGBT Gay Temalı Dizi

Mum, bir gece kendini aniden farklı bir mekanda bulur. 609 numaralı odada kendini çok iyi tanıyan Dew ile tanışır. Fakat o sırada odaya giren kasklı biri Dew’ı öldürecektir. Rüya gördüğünü sanan Mum, çalıştığı barda şarkı söylemeye gündelik yaşamına devam etmeye devam eder. Bu sırada yine aynı şekilde Dew’in odasına gidecektir. Fakat bu defa farklı bir zaman dilimindedir. Üç gün sonra Dew’i kim öldürecektir?

609 Bedtime Story Tayland LGBT Gay Temalı Dizi
609 Bedtime Story

Bütün bu karmaşa içinde Mum, sıklıkla paralel evrene geçtiğini anlar. Bu geçişler ile ikisi artık birbirinden hoşlanmaya başlamıştır. Aralarında âşk başlamak üzeredir. Dew’in evreninde Dew, sengin bir ailenin vârisidir. Bu ün kendisi için tehlikelidir. Yine potansiyel katil adayı da bir arkadaşı olabilir.

Mum knedi evreninde 609 numaralı odanın kendi dairesi olabileceğini keşfeder. Paralel evrenleri araştırır. Arık emindir çoklu evrenlerden birine geçiş yapar. Kendi evreninde de Dew ile karşılaşacaktır. Fakat bu evrende olaylar, kişiler farklıdır. Bütün karmaşa içinde Dew’in yaşamını kurtarabilecek midir? Hangi Dew onun için en uygun sevgili olacak?

609 Bedtime Story Tayland LGBT Gay Temalı Dizi
609 Bedtime Story

Paralel evren konusu fantezi biçiminde konu ediliyor. Her ne kadar dizide Mum izlediği videoda Sicim Kuramı, çoklu evrenler teorileri izleyiciye az çok sunulsa da dizi bilim kurgu üzrine kurulu değil. Bilindik Tayland LGBT gay temalı yapımlardan. Dizide ayrıca yan konu olarak Wee-Game ikilisinin ilişkileri de konu ediniyor. İki arkadaş arasında da ilginç bir aşk ve birliktelik alevlenecektir.

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 6
LGBT Tema: 7
609 Bedtime Story Tayland LGBT Gay Temalı Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0