7 Days Before Valentine LGBT Temalı Tayland BL

Ana SayfaAsya BL Dizileri

7 Days Before Valentine LGBT Temalı Tayland BL

Oynadığı şeytan rolünün sonrası bütün övgüyü başrolün alması onun için üzücü olsa da Rain ile mutludur. Fakat sevgilisi artık bu ilişkiyi bitirmeye kararlıdır ve bitirir.

Dead Friend Forever DFF Tayland BL Dizi
Time The Series (2024) Tayland LGBT BL Dizi
Love Is Like a Cat Güney Kore LGBT Temalı Dizi

7 Days Before Valentine LGBT Temalı Tayland BL. 2023, LGBT temalı BL dizi 12 bölüm. BL roman uyarlaması dizinin bölümleri orrtalama 43 dakika. Dizi gay aşk, gay sevgili, doğaüstü güçler, eşcinsel sevgili gibi etiketlerde. Dizinin konusu zaten çoktan bildiğimiz ve belki de hepimizin izlediği Kelebek Etkisi filmine benzer bir yapıda. Şimdi bu paragrafı bitirip dizinin konusu ve incelemesine geçelim.

Daha fazla LGBT temalı film ve dizi izlmek için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler sizi en popüler içeriğe yönlendirecek. Dizi önerileriniz ve yorumlarınız için aşağıdaki torum panelini kullanabilirsiniz.

Sevgilisi ile mutlu olduğunu düşünen, küçük rollerde oynayan Sunshine bulunduğu konumdan memnun değildir. Çok çalışır ve karşılığını alamadığını düşünür. Sevgilisi Rain’i de oldukça serbest bırakmıştır. Zaten oldukça sıkı çalışmaları ve çekimlerde sevgilisini sıkmak istemez. Yoğun bir film çekiminin ardından Rain için çok özel bir çiçek yaptıracaktır.

7 Days Before Valentine LGBT Temalı Tayland BL
7 Days Before Valentine

Oynadığı şeytan rolünün sonrası bütün övgüyü başrolün alması onun için üzücü olsa da Rain ile mutludur. Fakat sevgilisi artık bu ilişkiyi bitirmeye kararlıdır ve bitirir. Yeni sevgilisi Air ile mutlu olduğunu söyleyeb, Rain artık görtüşmek istemede Sunshine bunu kabullenemez.

Bu sırada aşk meleği odasında belirir. Kyu adındaki bu varlık her şeyi düzeltmesi için 7 dilek hakkını Sunshine’a verir. 7 kişiyi silecektir, böylece sevgilisinin yaşamına giren insnaları silerek tekrar kendisine âşık etmeyi planlayan Sunshine her defasında başarısız olacaktır.

Daha önce izlediğimiz geçmişi değiştirme, bazı şeyleri geri almma, sevgilisini tekrar elde etmek için zamanın sürekliliği ile oynama gibi temaları olan filmleri biliyoruz. LGBT temalı dizi, bu bilindik konunun BL versiyonu sayılır. Bu açıdan dizi orijinallik, görüntü, oyunculuk bakımından pek tatmin edici değil. BL roman uyarlaması dizi ortalamanın altında bir kalitede denilebilir.

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0