7 Project Asya Tayland Gay LGBT Mini Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

7 Project Asya Tayland Gay LGBT Mini Dizi

7 Project Asya Tayland yapımı tanışma öykülerini konu eden mini dizi

Kissable Lips 2022 BL Güney Kore Drama Mini Dizi
Cupid’s Last Wish (2022) Talyland BL Dizi
I Will Knock You (2022) Tayland LGBT BL Dizi

7 Project Asya Tayland Gay LGBT Mini Dizi. 2021 yapımı mini dizi yedi bölümden oluşuyor. Bölümler birbiri ile kısmen bağlantılı. Gay aşk, gay gençlik dizileri kategorisine giren Aysa gay LGBT dizilerinden. Tayland dizileri izleyenler için oyuncular da tanıdık gelecektir. Gay sevgililer dizinin sadece üç bölümünde konu ediliyor. Diğer bölümler yine aşk, sevgili konulu. Yine bilindik, klasik Aysa yapımlarındaki oyunculuk ve görüntü yönetimi var. Şimdi kısaca kısaca diziyi özetleyeyim. Her bölümü değil sadece ilk bölüm ve onunla bağlantılı bölümlerinin özetini çıkardım.

Daha fazla Gay LGBT konulu dizi izlemek istersen buraya dokun.

7 Project Asya Tayland Gay LGBT Mini Dizi

Ozone, yaşadığı sorundan ötürü babası tarafından yatılı bir okula gönderilir. Okulda kendi gibi ilk defa yatılı öğrenci olan Sun ile tanışır. Sun ile ilh tanıştıkları andan itibaren çok yakın arkadaş olurla. Ozone, sınıftaki moron arkadaşları tarafından şiddete uğrar. Sınıftakiler ikisi için sevgili dedikodusunu da çıkarır. Birbirlerine oldukça yaklaşırlar, artık aralarında bir şeyler olduğu kesindir. Daha sonra sevgili olacaklardır. Ozone, “Woluld You Be My Love” notunu dönem bitince Sun’a vererek aşklarını başlatırlar.

Ozene’un gay kimliği babası tarafından olağan karşılanmaz. Bu durum onun için kabul edilemezdir. Büyük oğlu üniversiye öğrencisi Ballon artık ailenin yüzakı olacaktır. Fakat Ballon da gaydir. Sevgilisi ile çok gizli yürüttükleri aşk artıkk okun için bir yük olur. Okulun ilk yılında tanıştığı sevgilisi ile arası açılır. Çünkü babası ondan çok şey beklemektedir.

7 Project Asya Tayland Gay LGBT Mini Dizi

7 Project

Diğer gay tanışma öyküsü de Tonnam İle Phupha arasındadır. İlk karşılaşmaları kavga ile olur. Tonnam ilk geldiği günden itibaren Phupha gibi bir zorba ile uğraşır. Fakat bütün didişmelerine rağmen birbirleir ile anlaşırlar. Tonnam sınıfta müdürün yeğeninin kopya çektiğini ıspatlar. Müdürün yeğeni ayrıca Phupha ve Tonnam’ı da kavga da dövmüştür. Bütün sorunlarını halleden ikili daha sonra birbirlerindne hoşlandıklarını itiraf ederler.

Yorumun İncelemem

Farkı tanışma öykülerinin yer aldığı mini dizi sadece gay çiftlerin tanışma öykülerinden oluşmuyor. Aşk, drama kategorilerinde her bölümün ortalama 1 saat 10 dakika sürdüğü bir dizi. Aşk ve sevgi, bağlılık kavramları ve ilk tanışma öykülerinin anlatıldığı mini dizide “aşk aşktır” sloganını görebiliyoruz. Dizi bana biraz da Prime Video’daki Modern Aşk mini dizisini hatırlattı.

Diziye puanım IBDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
Görüntü: 7
7 Project Asya Tayland Gay LGBT Mini Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0