A Boss and a Babe (2023) LGBT Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

A Boss and a Babe (2023) LGBT Tayland BL Dizi

Cher, oldukça neşeli biraz da vurdumduymaz bir gamer'dır. Arkadaşı Jack sonunda Cher'e çalıştığı oyun şirketinde asistanlık işi bulur.

Twins (2023) Eşcinsel Temalı Tayland BL Dizi
Dinosaur Love (2023) LGBT Tayland BL Dizi
The Middleman’s Love (2023) Tayland BL Dizi

A Boss and a Babe (2023) LGBT Tayland BL Dizi. Tayland LGBT gay temalı dizi 12 bölüm. Her bölüm ortalama 43 dakika uzunluğunda. Boys’ Love (BL) roman uyarlaması dizi özel bölüm ve kamera arkası gibi iki yapıma da sahip. Genel olarak Tayland Gay dizileri, gay aşk, eşcinsel arkadaş gibi konuarı oldukça sabit olarak izleyiciye sunsa dd bu diziyi BL seven genç izleyici zevkle izleyecek.

Yüzlerce LGBT gay dizileri, Netflix orijinal yapımları, Tayland, Güney Kore, Japon, Çin yapımları; televizyon şovları, belgeseller gibi içeriğe site menüsünden ulaşabilirsiniz. En yeni kategorilere yukarıdaki düğmelere dokunarak erişebilirsiniz.

Thai BL A Boss and a Babe

A Boss and a Babe (2023) LGBT Tayland BL Dizi

Cher, oldukça neşeli biraz da vurdumduymaz bir gamer’dır. Arkadaşı Jack sonunda Cher’e çalıştığı oyun şirketinde asistanlık işi bulur. Oyun takımı yeni bir oyun üzerinde çalışmaktadır. Eşcinsel kimliği herkes tarafından bilinen ve pek de gülmeyen, arkadaşı pek olmayan yalnız adam Gun yeni gelen stajyeri bir yerden tanıdığına emindir. İlk olarak patronna kahve servisi yapacak olan Cher geldiği ilk günde toplantı odasında patronun dikkatini çeker.

A Boss and a Babe (2023) LGBT Tayland BL Dizi
A Boss and a Babe (2023)

Gun, yeni asistanı her gece kolay uyuyabilmek için izlediği videolardaki yüz olduğunu anlar. Ve artık yeni asistana geceleri kendini uyutması için telefon görüşmesi yapmaı emrini verir. Cher ve Gun her geçen gün daha da birbirlerine yaklaşacaklar ve diğer arkadaş grubu da bunun farkına varacaktır. İş yerindeki dedikodular hiç bir şey Cher’i işinden soğutmaz.

Patron ve asistanın araları gittikçe ısınır. İkisi de birbirinden hoşlanır ama bunu belli etmezler. İş yerindeki sıkıntılar bir şekilde aşılır. Hatta Cher, patronu b,r yolculuğa bile çıkaracaktır. Bu yolculuk ikisini biraz daha yaklaştırır. İlk günlerde ki öpücüğün anlamını çıkarmaya çalışan Cher acaba Gun ile sevgili olacak mıdır? Eski sevgililer ve diğer engeller, yanlış anlaşılmalar ve başka sürprizler izleyicinin karşısına çıkacak gibi.

A Boss and a Babe (2023) LGBT Tayland BL Dizi
A Boss and a Babe (2023)

Genel olarak BL roman uyarlaması diziler biraz daha düzenlidir. Tayland BL, yani LGBTgay temalı dizilerin temel sorunu hepsinin birbirinin aynı gibi olmasıdır. Yine dizilerde gerçeklik, ülkenin gerçeklerini yansıtma da nerdeyse sıfırdır. Oldukça makyajlı oyuncular zaten Asya dizilerinin vazgeçilmezidir. Gerçek yaşamdan, gerçek şehirden, gerçek yaşam alanlarından uzak bir avuç süper zenginin yaşantısı ve lüks bu dizi de abartılmamış. İzleyici doğal ortam ve az bir realizm görecek gibi. Son olarak dizi BL izlemeyi seven izleyici için ortalamanın üzerinde bir keyif verecektir.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
BL Tema: 8
Görüntü: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
Müzik: 7
A Boss and a Babe (2023) LGBT Tayland BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0