A Breeze of Love 2023, Güney Kore BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

A Breeze of Love 2023, Güney Kore BL Dizi

A Breeze of Love 2023, Güney Kore BL Dizi. BL webtton uyarlaması 8 bölümlük oldukça basit Güney Kore yapımı mibi dizi. LGBT dizileri, gay aşk, eş cin

Shadow (2023) LGBT Temalı BL Tayland Dizisi
Love in Translation 2023 Tayland BL Dizisi
Kimi ni wa Todokanai 2023 Japon BL Dizi

A Breeze of Love 2023, Güney Kore BL Dizi. BL webtton uyarlaması 8 bölümlük oldukça basit Güney Kore yapımı mibi dizi. LGBT dizileri, gay aşk, eş cinsel sevgili, BL okul dizileri, gençlik aşkı gibi kategorilerdeki drama 18 dakikalık. 8 bölüm oldukça basit BL (boys’ love) öyküsü sunuyor. Alt konuların olmadığı dizi daha önce izlediğiniz onlarca BL ile aynı konuda. Şimdi dizinin konusuna geçelim.

A Breeze of Love 2023, Güney Kore BL Dizi Konusu Özeti

Üniversitede okuyan ve okulun basketbol takımının yıldızı ve kaptanı olan Do Hyun, sakatlanan takım arkadaşının yerine yeni bir oyuncu aramaktadır. Basketbol Do Hyun içn adeta bir tutkudur. Tam bu sırada takıma katılması için okulun en ilgi çekici ve yeni öğrencisi Dong Wook, takımın antrenörü Hye In tarafından tekli edilir.

Hye In, Dong Wook’u okulda tanıyan tek arkadaş olarak inatçı arkadaşını ikna edemez. Tam bu sırada iki gençerkek karşılaşacaktır. Aslında Do Hyun ile Dong Wook lisede aynı okulda aynı takımda basketbol takımında oynamıştır. Lisede birbirlerine çok yakın hatta sevgili olmak üzere ilişkileri varken bir gün Domg Wook ansızın başka okula gideceğini ve kendisinin aramamasını sevgilisine söyler.

Üniversitede tekrar karşılaşacak olan iki eski sevgili geçmişin kötü anılarını ssilemey çalışacaktır. Do Hyun, terkedildiği için bir açıklama beklerken diğer yandan da Dong Wook’tan intikam almak, onu uzaklaştırmak ister. Fakat neden terkedildiğini öğrenecektir. Her şeye rağmen ilişkileri yeniden başlayacak mıdır?

LGBT, gay aşk temalı Güney Kore Dizisi oldukça basit ve bilindik bir öykü ve yine oldukça basit ve webtoon konusu olan basketbol üzerine kurulmuş. Bilindik ve BL izleyicisi için oldukça sıradan bir yapım. Özellikle gerçeklikle ilgizis, makyajlı ve toplumu yansıtmayan seçme oyuncular bakımından Asya BL dizilerindeki gerçek dışılığı izleyici tekrarla yine görecek.

Dizi puanlaması mydramalist

6.0
TOPLAM PUAN
Genel Dizi Puanlaması: 6
A Breeze of Love 2023

Yorumlar

WORDPRESS: 0