A escondidas Hidden Away 2014 Eşcinsel Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

A escondidas Hidden Away 2014 Eşcinsel Temalı Film

Fast'tan göçmen olarak gelmiş olan İbrahim ile Rafa'nın arkadaş grubu kavga eder. Bu kavga sonrası İbra'nın peşinden giden ve onunla zorla arkadaş olmaya çalışan Rafa istediğini elde eder ve çok yakın arkadaş olurlar.

Out in the Dark 2012 BL Gay Aşk Konulu LGBT Film
Silinmiş Çocuk (Boy Erased) LGBT Temalı Film
Made in Rooftop LGBT Temalı Güney Kore BL Film

A escondidas Hidden Away 2014 LGBT Temalı Film. İspanyo yapım LGBT film, gay sevgili, gay aşk, eşcinsel aşk, LGBT gençlik kategorilerindeki drama 1 saat 36 dakika uzunluğunda. Polisiye, suç, göçmen sorunu gibi temalar da filmin temelini oluşturuyor. Gençlik, cinsel kimliğini bulma, homofobi, yabancı düşmanlığı, toplumun bireye dayattığı standartlar ve baskılar da filmde işlenen konulardan. LGBT temalı film biraz yavaş ilerlese de bu kategride izlenebilecek bir yapım.

Daha fazla LGBT temalı film, LGBT dizi, gay sevgili temalı dizi, BL film ve dizi, Asya LGBT kategorilerinde yüzlerce yapım için site menüsünü kullanabilirsiniz. Yukarıda bazı bağlantı düğmeleri var. Yazar olarak siteye katkıda bulunmak isterseniz kırmızı düğmeye dokunarak ayrıntılara bakabilirsiniz.

A escondidas Hidden Away 2014 LGBT Temalı Film

Lise öğrencisi Rafa genç bir eşcinsel (gay) bireydir. Fakat cinsel kimliğini en  yakın arkadaşı Guille’den bile saklamaktadır. Arkadaşları ile sürekli sevgili, sex muhabbeti döner. Arkadaş grubunun istediği gibi hatta onların tavsiye ettiği kız ile çıkamalıdır. Okuldaki arkadaş grubu genelde şamatacı ve kavgacı kişiliğe sahiptir. Sürekli kavga çıkarırlar. İşte böyle bir kavga anında Rafa, Ibra ile karşılaşacaktır.

A escondidas Hidden Away 2014 LGBT Temalı Film

A escondidas Hidden Away 2014

Fast’tan göçmen olarak gelmiş olan İbrahim ile Rafa’nın arkadaş grubu kavga eder. Bu kavga sonrası İbra’nın peşinden giden ve onunla zorla arkadaş olmaya çalışan Rafa istediğini elde eder ve çok yakın arkadaş olurlar. İkisi de birbrine âşık olmuştur. Ibra, sevgilisini yasadışı işler yüzünden sınır dışı edileceği için kaçırıp saklamak ister. Ibra, alakadar olduğu arkadaş grubunun işlediği suçlara da ortaktır ve kaldığı ıslah evinde polise saldırınca sınır dışı kararı alınır.

A escondidas Hidden Away 2014 LGBT Temalı Film

A escondidas Hidden Away 2014

Sevilisini korumak isteyen Rafa, kız arkadaşını reddetmiştir. Arkadaşlarının toplantı mekanına erkek arkadaşını getirmesi ile arkadaş grubu onun eşcinsel olduğunu öğrenecek ve onu dışlayaktır. En samimi arkadaşı Guille de onu korumayacaktır. Sevgilisi için her şeyi yapsa da sonun istemeyerek ayrılacaklardır. Ibra, Fas’a gitmek zorundadır.

A escondidas Hidden Away 2014 LGBT Temalı Film

A escondidas Hidden Away

Toplum baskısı, arkadaş grubunun istediğinden başka bir şey yapamayan Rafa aslında hür biri değildir. Eşcinsel kimliğini saklamak zorunda olduğu kadar, karşı cinsle de sex yapmalı ve bir sevgili enimelidir. Diğer yandan homofobi ve şiddet, dışlanma gibi olumsuzluklar da genç eşcinsel Rafa’yı korkutur. Ibra ise, eşcinsel bir göçmen olarak zaten Fas’lı olmasından ırkçı saldırılara mazur kalır. Cinsel kimliği ise bu saldırıları ikiye katlar. Suç sefillik içindeki bu insanlar zorla suça itilirler. LGBT konulu film bu kategoride izlenebilecek toplumsal mesaj veren ortalama kalitede bir drama.

Film puanlaması IMDb

6.6
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 6
Oyunculuk: 7
LGBT Tema: 7
A escondidas Hidden Away 2014 Eşcinsel Temalı Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0