A Secretly Love (2024) Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

A Secretly Love (2024) Tayland BL Dizi

Mühendislik okuyan Khonprot, lise yıllarından beri Pluem'e âşıktır. Liseden beri sakladığı bu ilgiyi saklamaya devam eder.

Perfect Propose, 2024 LGBT Temalı Japon Dizisi
7 Days Before Valentine LGBT Temalı Tayland BL
To Be Continued (2024) Tayland LGBT Temalı BL Dizi

A Secretly Love (2024) Tayland BL Dizi. 10 bölümlük Tayland dizisi, gay aşk, LGBT diziler, eşcinsel aşk, BL olul dizisi gibi etiketlere sahip. 45 dakikalık bölümler şekilnde yayınlanan BL (boys’ love) dizisi, Avery Pie’in “Pluem Khon Prot” BL romanından uyarlanmıştır.

🏳️‍🌈 Daha fazla LGBT temalı diziler, Netflix, Prime Video dizileri ve filmleri, Tayland, Güney Kore, Japon, Taywan BL, televizyon şovları için site menüsüne bakabilirsiniz. Ne düşündüğünüzü önemsiyoruz, yorum ve önerileriniz için yorum panelini kullanabilirsiniz.

A Secretly Love (2024) Tayland BL Dizi Konusu

Her zamanki gibi kadın izleyici için yapılan Tayland gençlik, okul, BL dizilerinden. Dizi her ne kadar roman uyarlaması etiketine sahip bir gay aşk yapımı olsa da bilindik orta alt seviyedeki adeta fason üretim halinde olan, bir diğerinin aynı dizilerden. Aysa BL filmleri genelde izleyicisine pek bir şey vermez. Tayland BL dizileri de bu kategoriye dahil.

Bu dizi de son derece basit konusuyla, oldukça aşırı makyajlı oyuncularla basit ve herhangi bir mesajı olmayan bir öykü ile izleyicinin karşısında. Fakat dizide gerçek mekanlar, üst seviyede zenginlerin yaşamadığı gerçek Tayland’ı da ara ara görmek mümkün, bu gibi gerçek görüntüleri Asya dizilerinde bulmak neredeyse imkansız. Dizi ortalamanın hemen altında yerlerde diyebiliriz. Şimdi kısa bir incelemeye geçelim.

Mühendislik okuyan Khonprot, lise yıllarından beri Pluem’e âşıktır. Liseden beri sakladığı bu ilgiyi saklamaya devam eder. Fakat gözleri sürekli olarak Pluem’in üzerindedir. Okulda basit bir kaza ile lise aşkı ile olan yakınlığını arttıran Khonprot, ilgisini gizlemeye devam eder.

Diğer yandan 20 defa çıkmak istediği kızdan red yanıtı alan ve bu konuda artık herkesin diline düşmüş olan rezil durumdaki Pluem artık Soi’nin peşinden gitmeyecektir. Pluem’e aşkını itiraf etmeyen Khonprot, lise aşkının kendisinden hoşlandığının sinyallerini almaya başlayacaktır.

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0