A Shoulder to Cry On Güney Kore BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

A Shoulder to Cry On Güney Kore BL Dizi

Lee Da Yeol, babası ile birlikte yaşayan hayalinde okçuluk şampiyonu olan bir gençtir. Çocukluğundan başlayarak okçuluğa merak salmıştır. Popüler biri değildir.

The Promise (2023) Tayland LGBT BL Dizi
Bon Appetit 2023, Güney Kore LGBT BL Dizi
Kiseki: Dear to Me (2023) Tayvan BL Dizi

A Shoulder to Cry On Güney Kore BL Dizi. Manhwa, Manga (BL) yani Kore çizgi roman uyarlaması LGBT gay sevgili, aşk temalı 7 bölümlük 2023 yılı yapımı drama. BL yani boys’ love temalı dizi ayrıca gençlik aşkı, aile ilişkileri, yetim çocuk, evlat edinme gibi alt konuları da içeriyor. Gay okul dizileri, gay gençlik dizileri gibi kategorilere de giren (South Korean BL series) dizi ortalama 30 dakikalık bölümler olarak yayınlanıyor.

Yüzlerce LGBT gay dizileri, LGBT temalı filmler, Netfllix, Prime Video yapımları; televizyon şovları, belgesel yapımları, animeler için site menüsüne bakabilirsiniz. Hızlı ve en güncel içerik için yukarıdaki düğelere dokunun.

A Shoulder to Cry On 2023

A Shoulder to Cry On Güney Kore BL Dizi Konusu

Lee Da Yeol, babası ile birlikte yaşayan hayalinde okçuluk şampiyonu olan bir gençtir. Çocukluğundan başlayarak okçuluğa merak salmıştır. Popüler biri değildir. Okçuluk kulübünde kendini geliştirmekten başka bir şey y apmaz. Babasına verdiği söz ve daha güzel bir yaşam Lee Da Yeol’ü daha da hırslandırır. Tam bu sırada kolundaki ufak bir tutulmadan dolayı okul revirinde yatarken, Jo Tae Hyun ile tanışacantır.

A Shoulder to Cry On Güney Kore BL Dizi
A Shoulder to Cry On

Jo Tae Hyun, artık sürekli olarak Lee Da Yeol ile dalga geçecek, eğlenecektir. Lee Da Yeol’ün elinde çok değerli bir obje olan Lee Da Yeol’ün anahtarlığı vardır. İlk başlarda anahtarlık için kavga çıkacaktır. Fakat iki genç erkek arasındaki her tartışma onları yalnız yaşamlarına biraz daha yaklaştıracaktır. Birbirlerin tanıdıkça yaşamlarındaki dram da ortaya çıkacaktır.

Jo Tae Hyun evlatlık olarak yetişmiştir. Bu sırada yaşadığı büyük bir trajedi çocukluktan beri peşini bırakmamıştır. Kedni evinde tek başına adeta yaşamdan iletişimini kesmiş bir şekilde y aşar. Taki yaşamına Lee Da Yeol girene kadar. Her ne kadar bu yeni arkadaşı ile çok uğraşıp sürekli zarar verici hareketler yapsa da aslında istediği onun sevgisidir. Fakat okçuluk ile bu yeni arkadaşı arasında kalan ve her geçen gün ondan hoşlandığını anlayan Lee Da Yeol için bir seçim yamasaı gerekecektir.

A Shoulder to Cry On Güney Kore BL Dizi
A Shoulder to Cry On

Genel olarak lise (Okul) BL dizileri aynı kalıp üzeirindedir. BL manga (çizgi roman) uyarlaması dizi genel olarak daha doğal ve gösterişsiz bir görüntü yönetimine sahip. Lüks yaşamlar ve insnaların çoğunluğunu temsil etmeyen gösterişli yaşamlar yerine sıradan iki genç erkeğin yaşamdan bekleintileri ve aşkı keşfetmeler konu ediliyor. Gençlik BL dizileri seven izleyici için ortalamanın üzerinde bir yapım denilebilir.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
BL Tema: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunluk: 7
A Shoulder to Cry On Güney Kore BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0