About Youth (2022) LGBT Gay Temalı Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

About Youth (2022) LGBT Gay Temalı Dizi

Bu arada iki arkadaş her geçen gün biraz daha sevgili olmaya yaklaşırlar. Birbirleri ile zaman geçirip, hoşlanmaya başlarlar. Tabii ki Ye Guan'ın ailesi büyük bir sorundur.

I Will Knock You (2022) Tayland LGBT BL Dizi
Oh! My Assistant (2022) Güney Kore LGBT Gay Dizi
My Only 12% (2022) Tayland BL Dizi

About Youth (2022) LGBT Gay Temalı Dizi. Roman uyarlaması 8 bölümlük Tayvan yapımı dizinin her bölümü 22 dakika. Gay gençlik aşk dizileri, Tayvan gay okul dizisi, gay aşk gibi kategorilerdeki BL (boys’ love) dizisi teması bakımından iyi bir seyir sunacak. Özellikle LGBT kitap uyarlaması dizi bilindik gürültülü, hayranların etrafta uçuştuğu, aşırı gürültülü BL dizilerinden olmaması, ciddi ve oturaklı bir gençlik gay dizisi izlemek isteyen izleyici için ortalama bir öykü sunacak.

Daha film, dizi, Netflix yapımları, televizyon programları, belgeseller ve yüzlerce gay temalı dizi film için yukarıdaki düğmeleri ya da site menüsünü kullanabilirsiniz. Sitede içerik üretmek isterseniz kırmızı düğmeye dokunarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

About Youth (2022)

About Youth (2022) LGBT Gay Temalı Dizi

Bir müzik grubunun gitaristi Xu Qi Zhang, annesi ile yaşayan orta halli bir öğrencidir. Annesi küçük bir lokanta işletir. Okulun birinci yılında, zor bir durumda, yağmurda yol kenarında ağlarken kendisine şemsiyesini veren yabancı bir yıl sonra tekrar karşılaşacaktır. Aynı okulda karşılaştığı bu öğrencinin adı Ye Guang’dınr. Okulun en popüler ve en çalışkan öğrencisi olan Ye Guang zengin ailesi tarafından çok baskıya uğrar. Babası onu daha çok çalışması için sıkarken, kişisel isteklerini görmezden gelir.

About Youth (2022) LGBT Gay Temalı Dizi
About Youth (2022)

Xu Qi Zhang ise annesi ile daha rahat bir yaşama sahiptir. Onu anlayan ve destekleyen bir annesiyle sahip olan Xu Qi Zhang müzik grubunda gitaristtir. İstediği müziği yapar. Bu arada iki arkadaş her geçen gün biraz daha sevgili olmaya yaklaşırlar. Birbirleri ile zaman geçirip, hoşlanmaya başlarlar. Tabii ki Ye Guan’ın ailesi büyük bir sorundur.

Diğer öykü ise Ray ile Ah Jian arasındaki çekişmeli aşk da diğer konudur. Ray, çok yakın arkadaşı ile öpüşmüş ve onu sevdiğini söylemiştir. Fakat Ray hazır olmadığı gerekçesi ile sürekli Ah Jian’dan kaçar ve bir türlü karşılık vermez. İkilinin aralarındaki sorun çözülecek midir?

About Youth (2022) LGBT Gay Temalı Dizi
About Youth (2022)

Tayland yapımı gay dizileri yani BL diziler genelde çok gürültülü olur. Karakterler etrafında dönen bir hayran kitlesi. Oradan oraya koşan gürültülü ve garip sesler çıkaran hayran öğrenciler ile oldukça samimiyetsiz ve tabir yerindeyse oldukça gevşek karakterler bulunur. Fakat roman uyarlaması Abour Youth bir Tayvan dizisi olarak oldukça oturaklı ve düzenli bir dizi. Klasik bir eşcinsel gençlik dizisi bilindik bir aşk, eşcinsellik, aile anlaşmazlığı konulu ediliyor. İzleyici için ortalama bir seyir zevki sunacak.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Müzik: 7
About Youth (2022) LGBT Gay Temalı Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0