Absolute BL A Man Who Defies the World of BL

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Absolute BL A Man Who Defies the World of BL

Mob, birgün BL dünyasında yaşadığının farkına varır. Fakat bu dünya erkek merkezlidir ve sadece erkekler erkeklere âşık olabilir. Kızlar ise çok az sayıdadır

I Promised You the Moon (2021) BL Gay Aşk Drama
Love Class Güney Kore LGBT Temalı BL Dizi
Kimi ni wa Todokanai 2023 Japon BL Dizi

Absolute BL A Man Who Defies the World of BL Japon Dizi. Orijinal adı Zettai BL ni Naru Sekai VS Zettai BL ni Naritakunai Otoko olan 2021-2022 yapımı BL, komedi türünde bir dizi. Dizinin adı oldukça uzun ama iki sezon da 4 bölümden oluşan bir dizi. Boys Love konusuna oldukça mizahi bir yaklaşım, gay LGBT aşk, ya da BL dizi, manga, filmlerindeki ilişkilerle güzel dalga geçiyor. BL Aysa dizileri izleyen izleyici özellikle Tayland yapımı gay, LGBT sevgili, aşk konulu okul dizilerini bilecektir. İşte tüm bu yapılardan komedi çıkıyor. Genç izleyici özellikle bu kategorinin uzmanı olmuş yeni gençler diziyi sevecek ve daha fazla eğlenecek bu kesin. Dizinin diğer bir adı da Absolute BL. Ne adı varmış be! Japoncası, İngilizcesi, uzunu, kısası değil mi? İkinci sezonun adı ise Zettai BL na Hokago şeklinde.

Daha fazla BL kategorisinde dizi, film izlemek ve listeler için yukarıdaki düğmeleri, kullanabilirsin. Ayrıca LGBt bilgileri adlı kategoriyi de inceleyebilirsin.

Absolute BL A Man Who Defies the World of BL

Mob, birgün BL dünyasında yaşadığının farkına varır. Fakat bu dünya erkek merkezlidir ve sadece erkekler erkeklere âşık olabilir. Kızlar ise çok az sayıdadır. Mob BL (boys love) dünyasına meydan okur. Etrafındaki gay çiftlerden, sevgililerden kaçarken bir yandan da asla bu dünyaya teslim olmayacak ve asla bir erkek ile tanışmayacaktır. Dizilerde ve mangalarda eşcinsellerin bitbirleri ile tanışma yolları, konuşmaları her şey bellidir. O artık defansa geçmiştir.

Absolute BL A Man Who Defies the World of BL

A Man Who Defies the World of BL

Erkek kardeşi Ayato’da BL dünyasına girmiştir. Ona açılan orta okul arkadaşı ile sevgili olmak üzeredir. Diğer yandan da Mob’a sevgililer gününde hediye veren ve onu sarhoş olunca eve getiren gizemli erkeği de parfümünden bulur. Tam daha fazla direnemeyip aşkını itiraf edip erkek sevgili edinecekken işler biraz karışır. Devamı ise ikinci sezonda devam eder.

Absolute BL A Man Who Defies the World of BL

Absolute BL A Man Who Defies the World of BL

Mangadan uyarlanan dizi komedi, aşk kategorilerinde. Dizide BL manga ve dizilerinde gay sevgililerin, birbirleirni etkilemek için kullandıkları yollar ile epeyce dalga geçiliyor. Basit ve kalıplaşmış dizi ve filmlerdeki bu konuların hepsine karşı Mob savaş açıyor. Ne de olsa o BL dünyasında yaşayan ve gay olmadığını iddia eden bir erkek. Dizi retro müzik jeneriği, komedi içeriği ile 7 puanı almayı hak ediyor.

Diziye puanım mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
LGBTQ+ Tema: 7
Komedi Teması: 7
Absolute BL A Man Who Defies the World of BL

Yorumlar

WORDPRESS: 0