Absolute Zero 2023, Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Absolute Zero 2023, Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Zamanda yapacağı doğaüstü yolculukta 2008 yılına dönen Suansoon lise son sınıf zamanında tanıştığı aşkını gelecekteki kötü durumdan kurtarmak için uğaraşacaktı.

The Eighth Sense 2023 LGBT Güney Kore BL Dizi
Mr. Sahara & Toki-kun Japon LGBT Temalı BL Dizi
The Sign, 2023 LGBT Temalı Tayland Dizisi

Absolute Zero 2023, Tayland LGBT Temalı BL Dizi. BL ya da LGBT roman uyarlaması 12 bölümlük Tayland dizisi her bölüm 54 dakika uzunluğunda. Dizi zamanda yolculuk konusununu da fantezi olarak ele alıyor. Eşcinsel aşki gay aşk, romantizm, gibi etiketlere sahip LGBT temalı dizi boys’ love izleyicisi için ortalamaya yakın bir seyir sunacak.

Absolute Zero 2023, Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Annesi yıllar önce ölen lise son sınıf öğrencisi Suansoon, bir pansiyonda tek başına yaşamaktadır. 2018 yılında lise son sınıfta okuyan çalışkan ve sessiz bir öğrencidir. CD-DVD filmleri kiraladığı dükkanın sahibi ile de çok iyi arkadaştır. Diğer yanda film izlemeyi de çok sever. Fakat hep yalnızdır. Bu sırada sinemada tanıştığı Ongsa adlı lise son sınıfı, aynı okuldaki yeni arkadaşı ile ttakılmay başlar.

Kısa sürede iki arkadaş beraber film izlemeye ve vakitlerini beraber geçirmeye başlarlar. Aralarında ki bu romantizm sonunda aşka kapı açacaktır. Bu sırada Suamsoon’nun yan dairesine taşınan bir anda ortadan kaybolan yabancı da merak konusudur.

Absolute Zero 2023, Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Absolute Zero 2023

Yıl 2018 olduğunda ilişkileri hâlâ devam eden sevgililer için artık acı bir gündür. Kutlama yapacakları gün trafik kazası geçiren Ongsa koma halindedir. Tam bu sırada gerçeküstü ya da doğaüstü bir şekilde 2008 yılına geri dönen Suansoon, sevgilisi ile tanışacak ve onu aralarında aşk olmaması için ikna etmeye çalışacaktır. Böylece sevgilisini kurtaracaktır.

Roman uyarlaması LGBT temalı dizi, zamanda yolculuk konusunu tamamen saçma sapan bir şekilde konu eder. Diziye romantizmkatmak için yapılan zamanda yolculuk teması oldukça başarısız. Benzer pekçok zamanda yolculuk temalı Tayland BL dizisinde de durum böyle. İzleyici Absolute Zero dizisinde zamanda yolculuk temasına takılmak istemeden romantik bir gay temalı dizi, aşk izlemek isterse dizi ortalamaya yakın bir drama sunacak bu kesin.

Sebep sonuç ilişkilerinin yerlebir olduğu çok iyi zamanda yolculuk filmleri ve dizilerine örnekler için site menüsüne bakabilirsiniz. Yine dizide CD-DVD fil satıcısı yaşlı adamın gizemi, Suansoon’un zamana müdahale edip edemeyeceği de merak konusu. Zamanda yolculuk filmleri için buraya dokunun zamanda yolculuk dizileri için ise buraya dokunun.

Dizi puanlaması mydramalist

6.7
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 6
BL Tema : 7
ZY Tema: 6
Absolute Zero 2023 Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0