Ai Long Nhai (2022) Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Ai Long Nhai (2022) Tayland BL Dizi

Aiyaret (Ai) Kanada'da yaşar ve orada okur. Bu sırada babası Kanada'ya gelerek Ai'den Tayland'a dönmesini ister. Bu isteğe karşı koyamayan Aiyaret Taylan'a döner.

Between Us (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi
Ameiro Paradox (2022) LGBT Japon BL Dizi
Kabe Sa Doujin Sakka no Neko Yashiki Japon BL Dizi

Ai Long Nhai (2022) Tayland BL. LGBT gay BL (boys’ love) konulu roman (kitap) uyarlaması Tayland dizisi 12 bölüm. Asya, Tayland LGBT gay dizileri kategorisindeki yapım gay okuli gay gençlik aşkı gibi eitketlere de sahip. Bilindik birbirine oldukça benzeyen BL romanlar ve uyarlama dizilerinden biri. Artık sıradan hale gelen gay eşcinsel gençlik, okul, ilk aşk temalı dizi BL izleyicisine monoton bir izleme zevki sunacak.

Daha fazla LGBT gay, eşcinsel temalı dizi, roman uyarlamaları filmler, Netflix orijinal yapımlar ve daha fazla içerik için yukarıdaki düğmeleri ve site menüsünü kullanabilirsiniz. Sitede yazar olmak ister misiniz? Ayrıntılar için kırmızı düğmeye dokunun.

Ai Long Nhai (2022)

Aiyaret (Ai) Kanada’da yaşar ve orada okur. Bu sırada babası Kanada’ya gelerek Ai’den Tayland’a dönmesini ister. Bu isteğe karşı koyamayan Aiyaret Taylan’a döner. Babasının öğretmen olduğu okulda eğitimine devam edecektir. Gay kimliği babası tarafından bilinir ve takdir edilir. Ai okula geldiği gün karşılaştığı erkeğe âşık olacak ve onun peşine düşecektir. Yeni öğrenci olarak kendine hemen bir arkadaş grubu kurup o çocukla tanışır.

Ai Long Nhai (2022) Tayland BL
Ai Long Nhai

Ördek anahtarlıklara takıntısı olan Nhai ile sonunda tanışan ve arkadaş grubuna giren Ai, artık onunla sevgili olmuştur. Okulda aşk dolu günler geçer. Diğer arkadaşları da onları takdir eder. Peki bu fırtınalı aşk, tutku ve romantizm böyle devam edecek midir? Arkadaş grubunda başka aşk öyküsü de olacak mı? Arkadaş grubundan gizli bu romantizmden herkesin haberi nasıl olacak? Ai’nin heteroseksüel olduğunu sanan arkadaşları ve ona çıkma teklifi eden kızlar bu ilişkiyi bozacak mı?

Ai Long Nhai (2022) Tayland BL
Ai Long Nhai (2022)

Aslında çok fazla özete gerek kalmayan karmaşık olmayan sıradan bir Tayland LGBT gay dizisi. Roman uyarlaması olduğu için izleyici roman metni ile diziyi kıyaslamasa da dizi olarak bilindik Tay gençlik, okul dizilerinin özelliklerin taşıyor. Sadece genç gay aşkı, mükemmel oyuncular, kusursuz mekanlar, süper zenginlik ve izleyicinin gözüne sokulan lüks tabii ki gerçeklik ile pek ilgili değil. Yani izleyici bilindik bir Tay BL dizisi izleyecek.

Dizi puanlaması mydramalist

6.8
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 6
Görüntü: 7
BL Tema: 7
Ai Long Nhai (2022)

Yorumlar

WORDPRESS: 0