Akron Gay LGBT Temalı Aşk Drama Filmi

Ana SayfaGay LGBT Film

Akron Gay LGBT Temalı Aşk Drama Filmi

Genç gay sevgililer mutluyjen birden bire ailelerinin acı verici sırrını öğrenirler.

Absolute BL A Man Who Defies the World of BL
Stay by My Side (2023) Tayvan LGBT Temalı BL Dizi
Hit Bite Love (2023) Tayland BL Dizi

Akron Gay LGBT Temalı Aşk Drama Filmi. Eçş cinsel LGBT gay temalı aşk ve drama kategorisinde bir film. 2015 yapımı film gay sevgili ve dram kategorisinde. Bu ketagorideki filmler genellikle ya aşk, sevgili türü dramalar olur ya da toplumsal mesaj veren filmlerden oluşur. Gay komedi, müzikal türünde de filmleri paylaşmıştım. Akron sakin bir film sayılmaz. Akıcılık olarak izlenilebilir. Eş cinsellik ya da cinsel yönelimler 21. yüzyıl insanı için bile anlaşılmaz bir durum gibidir. tabii ki cinsiyet rolleri, cinsiyetten farklı olarak da gelişiyor. Artık ne modern prikoloji ne de tıp eş cinselliği hastalık, eksiklik vs. olarak değerlendiriyor. Bütün değerlendirmeler galiba insanın zihnindeki yanlışlardan kaynaklanıyor. Her nese şimdi gay temalı aşk ya da gay sevgili filme geçelim. Daha fazla LGBT gay temalı film için buraya bakın.

Akron Gay LGBT Temalı Aşk Drama Filmi

Benny, Akron Üniversitesi’nde öğrencidir. Kardeşi dah ao çocukken bir trafik kazasında ölmüştür. Benny birgün futbol antremanında Christopher ile tanışır. Benny eş cinsel kimliğini saklamayan, annesi ve kız kardeşi tarafından da destek gören bir bireydir. Sevgilisi Christopher ile ilişkileri çok iyi giderken aslında gizlenen bir sır vardır. Benny’nin küçükken trafik kazasında ölen kardeşi aşkın arasında girer, aileleri yüzleştirir.

Christopher’ın annnesi yıllar önce Benny’nin kardeşine arabası ile çarpıp öldüren kadındır. Aslında Christopher bunu öğrenmiş ama söyleyemmeiştir. Gey sevgililer kendilerini birden bire bir dramın, bir yalanın içinde bulurlar. Aralarındaki ilişki bozulma noktasına gelecektir. Bu zor duurmdan çıkmaz için aileler birbirleri ile konuşur. Aslında her iki aile de her iki annede yıllardır azap çekmektedir. Mutlu olan taraf yoktur.

Akron Gay LGBT Temalı Aşk Drama Filmi

Akron Gay Lover Film 2015

Yorumum

Eş cinsel kimliğini kabullenen ve ailesi tarafından da horgörülemyen Benny ve Chiristopher tesadüfen Akron Üniversiyesi’nde tanışırlar. Tesadüfler böyledir. Belki bu tesadüf can sıkıcı olabilir ama küçük bir şehirde insnalar birbirleri ile karşılaşabilirler. Film genelde sakin ve akıcı. Sevişme sahneleri de oldukça makul filmde aşırı bir çıplaklık yoktur. Kısacası söylemek gerekirse izlenebilecek bir film. İnsnalar birbirlerini zamanla bağışlar ve gerçek sevgi zor da olsa sorunların üstesinden gelir. Aşk aşktır.

Filme puanım. IMDb

6.5
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 7
Akron: Aşkın üstesinden gelemeyeceği şey var mıdır?

Yorumlar

WORDPRESS: 0