All of Us Strangers, Hepimiz Yabancıyız Gay Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

All of Us Strangers, Hepimiz Yabancıyız Gay Temalı Film

nsan kendi yalnızlığının içinde, hayalleri ile yaşarken hayaller hayaletlere dönüşebilir. Adam da film boyunca sanki gerçekmiş gibi anne babasının zamanına gider.

Fireworks, Stranizza d’amuri (2023) Gay Temalı Film
Red, White & Royal Blue 2023, LGBT Temalı BL Film
Yas Tatili Good Grief 2023 LGBT Temalı Netflix Filmi

All of Us Strangers, Hepimiz Yabancıyız Gay Temalı Film. 2023 İngiltere yapımı 1s 45dk uzunluğundaki LGBT temalı drama yalnızlık ve geçmişe özlemle yaşayan bir yazarın öyküsü. Gay aşk, gay sevgili, insan psikolojisi, yalnızlık gibi etiketlere de sahip film, izleyicisi için durağan ama iyi bir drama sunuyor.

Daha fazla LGBT temalı dizi film için site menüsüne bakabilirsiniz. Yüzlerce içerik sizi bekliyor. Yorum ve film dizi önerileriniz için yorum yazabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelere dokunarak en popüler filmlere dizilere ve diğer yapımlara ulaşabilirsiniz.

All of Us Strangers, Hepimiz Yabancıyız Gay Temalı Film

Yazar Adam tek başına herkesten uzak yaşamaktadır. Filmin konusu da yalnızlık ve yıllarca devam eden pişmanlıklar, kendini ifade edememe, cinsel kimliğini açık edip gönlünce yaşayamama ve anne babaya duyulan özlemdir. Anne babası trafik kazasında ölen adam için yalnızlık ve anne baba özlemi 30 yıl geçmesine karşın canlıdır.

İnsan kendi yalnızlığının içinde, hayalleri ile yaşarken hayaller hayaletlere dönüşebilir. Adam da film boyunca sanki gerçekmiş gibi anne babasının zamanına gider. Onlara gay olduğunu söyler, korkularını, yalnızlığını paylaşır. Bütün bu hayaller için var olmaya çalışam bir gay birey olarak yalnızlığın ve terke edilmişliğin en üst noktasındadır.

All of Us Strangers, Hepimiz Yabancıyız Gay Temalı Film
All of Us Strangers, Hepimiz Yabancıyız 2023

İzleyici her ne kadar çoğunlukla akıcı olmayan bölümlerden sıkılsa da psikolojik bir fil olan drama insanın içsel çıkmazlarını ancak bu şekilde anlatabilirdi. Zaten önemli olan filmin akıcılığının olmaması ve filmdeki öykünün ağırlığını hissetmektir.

En az kendisi kadar yalnız ve gizemli biri olan alt kattaki komşusu Harry ile tanışan Adam, sevgilisi ya da erkek arkadaşı ile hayallerini gördüğü sanrıları tanıştırmak ister. Fakat ortada hiç bir gerçek yoktur. Bütün bu görüntüler Adam’ın belleğinin bir ürünüdür. Harry bunun farkındadır, onun yalnızlığını anlar çünkü kendisi de daha beter bir durumdadır.

Yaşamda aslında hepimiz yalnızız. Kim olduğumuza, cinsel kimliğimize, kimi sevdiğimize öyle odaklanıyoruz ki! Yaşamımız yalnızlık içinde ve özlemlerle geçiyor. Adam belki de anne babası ile büyüseydi onlara gay olduğunu söyleyebilseydi, destek alsaydı kendini yanlış ve terkedilmiş hissetmeyecekti. Etkili bir drama olan All of Us Strangers, Hepimiz Yabancıyız incelemesi ve konusu hakkında yazacaklarımız bu kadar.

Film puanlaması IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 8
Akıcılık: 6
LGBT Tema: 7
All of Us Strangers, Hepimiz Yabancıyız Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0