All the Liquors Güney Kore LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

All the Liquors Güney Kore LGBT BL Dizi

Restoran işletmecisi Park Ki Hoon, yardımcısı ile birlikte oldukça iyi iş çıkarır. Restoranında içki servis edilmediği gibi dışarıdan içki getirmek de yasaktır.

Bed Friend (2023) Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Our Dating Sim (2023) Güney Kore LGBT BL Dizi
Jack o’ Frost Japon LGBT Temalı BL Dizi

All the Liquors Güney Kore LGBT BL Dizi. LGBT gay temalı 2023 yapımı dizi 8 bölüm. BL (boys’ love) temalarını içeren “fason üretim” diye bilinecek orta alt seviyedeki hikayesi ile sıradan bir yapım. Eşcinsel sevgili, gay aşk gibi temaları içeren drama ayrıca komedi etiketine de sahip. Güney Kore (South Korea) LGBT temalı dizi izleyicisi için ortalamanın altında bir izleme keyfi sunacağı kesin. Yine de meraklısı tabii ki diziyi izleyecektir.

Daha fazla LGBT kategorisinde BL diziler, filmler, Netflix orijinal yapımları, belgeseller, televizyon şovları için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler sizi en çok ilgi gören kategorilere ulaştıracak. Kırmızı düğmeye dokunarak yazar sayfasına gidebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi yorum panelinde yazmayı unutmayın.

All the Liquors 2023

Dizinin konusuna geçelim. Restoran işletmecisi Park Ki Hoon, yardımcısı ile birlikte oldukça iyi iş çıkarır. Restoranında içki servis edilmediği gibi dışarıdan içki getirmek de yasaktır. Bu yasağın nedenini kimse bilmez. Diğer yandan Han Ji Yu, adındaki genç adam kazara bu restoranı keşfedecektir. Park Ki Hoon, bu inatçı işletmeciyi artık kendini yeniliklere ve yeni bir dünyaya doğru sürükleyecektir.

All the Liquors Güney Kore LGBT BL Dizi
All the Liquors

Han Ji Yu, şirketi için yeni bir yemek/mutfak konsepti için şef gerekmektedir. Anlaştıkları şef de ortadan kaybolunca Han Ji Yu bu yeni inatçı arkadaşına iş teklifinde bulunmaya hazırlanır. Fakat öncelikle aşması gereken bazı sınırlar bulunmaktadır. Bunlardan ilki içki yasağını kaldırmalıdır. Diğeri de işi kabul etmelidir. Her geçen gün iki erkek arasındaki samimiyet artarak devam eder.

Sonunda işi kabul eden ve içki inadından vazgeçen Park Ki Hoon ile yeni arkadaşı arasında bir ilişki başlayacak mıdır? İçki yasağının ardındaki gerçek nedir? İzleyici bu gibi soruların cevabını da ilerleyen bölümlerde bulacak. Şimdi dizinin kısa bir eleştirisine geçelim.

All the Liquors Güney Kore LGBT BL Dizi
All the Liquors

Dizi bilindik BL (boys’ love) yapımlarından. Özellikle Kore, Tayland LGBT gay temalı diziler fabrikasyon seri üretim gibidir. Derinliği olmayan, sosyal mesaj içermeyen, sadece aşırı makyajlı yakışıklı ve pürüzsüz tenli oyuncular odaktadır. Konu genelde aynıdır. Güney Kore LGBT temalı dizilerde de iş, çalışma yaşamı temaları artık birbirinin neredeyse aynıdır. Bunun nedeni de çok fazla içerik üretmek, çok fazla dizi çekmek olsa gerek. Yine de BL izleyicisi için izle unut kategorisinde bir yapım ve ortalamanın biraz altında yakın bir izleme keyfi sunacak.

Dizi puanlaması mydramalist

6.2
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 6
LGBT Tema: 6
All the Liquors Güney Kore LGBT BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0
error: İçerik Koruması