Ameiro Paradox (2022) LGBT Japon BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Ameiro Paradox (2022) LGBT Japon BL Dizi

Popüler bir magazin dergisinin haber editörü Kaburagi bir tülü istediğini yakalayamaz. Haberleri her zaman geri planda kalır. Fotoğraf ve ünlüleri izleme bölümündeki Onoe onun için adeta bir düşman gibidir.

To Sir, With Love (2022) Tayland BL Drama
My Only 12% (2022) Tayland BL Dizi
The New Employee Güney Kore BL Dizi (BL Webtoon)

Ameiro Paradox (2022) LGBT BL Dizi. 8 bölümlük manga dizi uyarlaması komedi, LGBT gay aşk, gay sevgili, BL (boys’ love) temalarında. Japon yapımı dizi BL manga bolluğu içinden çıkarak BL izleyicisi için ortalamaya yakın bir seyir sunacak. Dizi, 25 dakikalık bölümler izleyiciyi sıkmadan çabucak biterken, sıradan eşcinsel sevgili, Asya LGBT dizileri arasında. Hakkında çok fazla yazmaya gerek yok. Japon yapımı seven izleyici diziyi izleme listesine ekleyecektir.

LGBT gay filmler, diziler, belgeseller, televizyon programları ve Netflix, Prime Video orijinal yapımları, Avrupa gay temalı filmler ve diziler gibi yüzlerce kategoriye site menüsünden ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler sizi hızlıca dikkat çeken kategorilere yönlendirecektir.

Ameiro Paradox (2022)

Ameiro Paradox (2022) LGBT Japon BL Dizi Konusu

Popüler bir magazin dergisinin haber editörü Kaburagi bir tülü istediğini yakalayamaz. Haberleri her zaman geri planda kalır. Fotoğraf ve ünlüleri izleme bölümündeki Onoe onun için adeta bir düşman gibidir. Bir gün müdürler Kaburagi’nin bölümünü değiştirip onu da takip departmanı çalışanı olmasını isterler. Yanında daha doğrusu üstünde ise Onoe olacaktır. Bu işten hiç anlamasa da kabul eder.

Ameiro Paradox (2022) LGBT BL Dizi
Ameiro Paradox (2022)

Kaburagi, ilkeleri olan ve etik kurallara göre hareket etmek isteyen bir muhabir olmak ister. Fakat Onoe tam tersidir. İlk işleri ünlü birini takip etmektir. Bu paparazzi haberi çok önemlidir. Bu sırada Onoe ve Kaburagi birbirlerine adeta savaş açarlar. Fakat bütün bu kavga aslında aşktandır. Kaburagi aslında her geçen gün çalışma arkadaşına âşık olacaktır.

Diğer yandan tehlikeli görevlere de gidecekler ve yaşamları tehlikede olacak işler yapacaklardır. Onoe de yavaş yavaş bu yeni yardımcıya ilgi duymaya ve ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Artık birbirlerine uyumlu bir çift olarak çalışırlar. Çok tehlikeli bir izleme görevine katılırlar. Peki sonrasında ne olacaktır? Mutlu bir son mu yoksa tam tersi mi?

Ameiro Paradox (2022) LGBT BL Dizi
Ameiro Paradox (2022)

LGBT gay, eşcinsel manga uyarlaması dizi bilindik mekanlar, çekimler içeriyor. Neredeyse Asya BL dizilerinin hepsi basmakalıptır. Özellikle BL manga, webtoon uyarlamaları aynı konular üzerinde dönüp durur. BL izleyicisi bunları bilerek bu diziyi izleme listesine alabilir. Ortalamaya yakın klasik bir boys’ love sizi bekliyor olacak.

Dizi puanlaması mydramalist

6.8
TOPLAM PUAN
Konu: 7
LGBT Tema: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
Ameiro Paradox (2022) LGBT BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0