Antique Bakery Japon LGBT Temalı Film

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Antique Bakery Japon LGBT Temalı Film

Yıllar öne ayrılan ve cinsel yönelimleri için anlaşamayan iki eski dost bir pastane işletmesinde tekrar bir araya gelirler.

Never Let Me Go (2022) Tayland LGBT Drama Dizi
HIStory5: Love in The Future LGBT BL Dizi
Hafta Sonu Weekend 2011 LGBT Gay Temalı Film

Antique Bakery Japon LGBT Temalı Film. Yoshinaga Fumi tarafından yazılan LGBT temalı manga uyarlaması film 1s 49dk uzunluğıunda. 2008 Japon yapımı film, homofobi, eşcinsellik, eşcinsel karakter, yemek, pasta konulu. Her ne kadar film BL (boys’ love) olmasa da eşcinsellik konusu ana teması sayılabilir. Konu o düzlemde ilerliyor. Komedi, dram etiketlerini de içeren filmin özeti, konusu ve incelemesine geçelim.

🏳️‍🌈 LGBT kategorisinde yüzlerce içerik, film, dizi, televizyon programları ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirsiniz. Asya LGBT, BL dizileri filmleri, Netflix, Prime video içeriği için yukarıdaki bağlantılar sizi hızlıca en iyi içeriğe erişim sağlayacak bağlantıları içeriyor.

Antique Bakery Japon LGBT Temalı Film

Jin Hyuk, okulda son sınıfta en yakın arkadaşının eşcinsel olduğunu itiraf etmesinden hoşlanmaz. Min Sun Woo’yu tersler ve hakaret ederek ayrılırlar. Bu olayın üzerinden yıllar geçer. Herkes bir daha görüşmemek üzere kendi dünyasına dönüş yapar. Manga ya da webtoon, genel olarak BL romanlardan alışkın olduğumuz bu temanın devamını izeleyici tahmin edecektir.

Antique Bakery Japon LGBT Temalı Film
Antique Bakery

Jin Hyuk, ailesinden aldığı destekle hayatının aşkını bulmak için bir pastacı açar. Fakat pasta işini iyi bilen bir şefe ihtiyacı vardır. İş başvurusuna eşcinsel olduğu için aşağılayıp, yüzünde pasta dağıttığı Min sun Woo’yu görür. Zorda olsa tekrar bir araya gelmişlerdir.

LGBT temalı dizi BL yani boys’ love değil. Daha çok dizide en etkili karakterin gay olması ve dizide bolca LGBT teması izleyiciye BL performansını aratmıyor. Jin Hyuk da oldukça hareketli ve oldukça gay’dir. Bu sırada yeni bir yardımcı olarak eski boksör Yang Ki Beom’u alırlar.

Daha sonra Jin Hyuk’un eski sevgilisi gelir. Oldukça yakın görünen bu yeni konuk da gizli amaçları vardır. Bir yandan pastane işletmesi tehlikeye girerken diğer yandan pastanedeki üçlünün yaşamlarına inilir. Korkuları, travmaları ve eski boksörün, şefin, iş yeri sahibinin iç dünyasını ayrıntılarına inilir.

Film karakterlerin üç dünyalarının ve travmalarının gerçekliği, sunduğu basit bazen karakteristik bazen drama temaları ile izleyicisi için iyi bir seyir sunacak.

Dizi puanlaması mydramalist

6.8
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
LGBT Tema: 6
Antique Bakery Film Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0