Ausente Absent 2011 LGBT Gay Temalı Film Drama

Ana SayfaGay LGBT Film

Ausente Absent 2011 LGBT Gay Temalı Film Drama

Okulun yüzme takımı sporcusu olan gay (eşcinsel) öğrenci Martin gizemli tavırlarla sürekli etrafındaki erkekleri izleyen biridir.

Oh! Boarding House BL Film (Movie) ve Dizi
Departure 2015, LGBT Gay Temlaı Film
Juste une question d’amour Gay LGBT Temalı Film

Ausente Absent 2011 LGBT Gay Temalı Film Drama. Arjantin yapımı film 1s 31 dk uzunluğunda. LGBT eşcinsel, gay temalı drama, spor, gizem kategorisindeki film yüzme takımı koçuna âşık olan eşcinsel bir lise öğrencisini konu ediyor. LGBT gay sevgili, aşk, gay sporcu temalarını içeren film eşcinsel temalı film izleyen meraklıları için ortalamaya yakın bir kalitede.

LGBT, gay, BL (boys love) temalı aşk, sevgili, dram, komedi, okul, gençlik temalı film ve diziler, animasyonlar için yukarıdaki düğmeleri ve site menüsünü kullanabilirsiniz. Sitede yazar olamak ya da siteye içerik göndermek isterseniz kırmızı düğmeyi kullanabilirsiniz.

Ausente Absent 2011 LGBT Gay Temalı Film Drama

Okulun yüzme takımı sporcusu olan gay (eşcinsel) öğrenci Martin gizemli tavırlarla sürekli etrafındaki erkekleri izleyen biridir. Yüzme takımı koçu Sebastian, sevgilisi ile yaşayan bir öğretmendir. Martin, yüzme dersi sonrası gözüne bir şeyler kaçtığını koça söyler. Koç sudaki cam parçalarının gözüne kaçmış olacağını söyleyerek onu hastaneye götürür. Göz muayenesi sonrası öğrencisini eve bırakacaktır. Martin ailesini arar am aonları evde bulamaz. Aslında martin her şeyi kurgulamıştır amacı öğretmeninin evinde kalmak onu elde etmektir.

Ausente Absent 2011 LGBT Gay Temalı Film Drama

Ausente Absent 2011

Nihayet eve gelirler. Gizemli ve sessiz biri olan koçun evinse kaldığı sürede Martin koçu izler, ona dokunka ve sevişmek ister. Aslında koç da onu arzulamaktadır ama bunu yapamaz. Martin ise koçu kışkırtmaya devam eder. Bütün bunlar devam ederken koçun sevgilisi eve gelir ve Martin’in niyetini anlayan koç onu uzaklaştırır. Fakat aklı, duyguları, düşünceleri hep martin’de kalmıştır. O da aynı hislerle onu arzularken beklenmedik bir olay olur.

Ausente Absent 2011 LGBT Gay Temalı Film Drama

Ausente Absent

Martin, okul çatısından düzerek ölür. Koç buna çok üzülür. Aralarıdaki hiç var olmayan ilişkiyi, hiç var olaman bu öğrencisini düşünür. Onunla geçirdikleri zamanı anımsar. Onun için üzülür. Aralarındaki bu gizemli çekim erken bitmiştir. Doğal aortamda geçen, sıradan öğrenci tipleri ile doğal görüntü yönetimi olan ortalama bir film. Özellikle sıradan yaşamın içinden, sıradan bir öğretmen, sıradan abartısız öğrenciler, sıradan bir devlet okulu oluşu filmi daha inandırıcı yapıyor.

Ausente Absent 2011 LGBT Gay Temalı Film Drama

Ausente Absent 2011

Çok yakışıklı erkek öğrenciler, temiz lüks mekanlar yerine olması gereken doğal insnalar, sıradan şehir yaşamı ve şehir görüntüleri içinde ilginç bir gay temalı film, drama. LGBT temalı film seven izleyici için ortalama kalitede bir drama.

Film puanlaması IMDb

6.7
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 6
LGBT Tema: 7
Drama Tema: 7
Ausente Absent 2011 LGBT Gay Temalı Film Drama

Yorumlar

WORDPRESS: 0