Ay’ı Kimler Yaptı Kitap Konusu İncelemesi

Ana SayfaKitap YorumlarıPopüler Bilim Kitapları

Ay’ı Kimler Yaptı Kitap Konusu İncelemesi

Kitap ilk olarak Ay'ın oluşumunu modern bilime göre yapıyor. Ay'ın oluşumu yakalama kuramı, dünyadan kopan bir parça, aynı anda oluşum gibi başlıklar altında imceleniyor.

Nikola Tesla Uzaylılar Teorisi Uzaylılarla Konuştu mu?
Galaktik Diplomasi Kitabı ve Dünya Dışı Varlıklar
Hezekiel Peygamber UFO ve Uzaylılarla Görüşmesi

Ay’ı Kimler Yaptı Kitap Konusu İncelemesi. Ay hakkında uzun bir komplo teorisi. Daha doğrusu bilimsel komplo teorileri de denilebilir. Kitabı uzun zaman önce okumuştum. Yine çok not aldığım kitaplardandı. Not almayı özellikle de komplo teorilerini çok seviyorum. İster inanın ister inanmayın komplo teorileri her zaman zevklidir. Ay’ı uzyalılar mı yaptı? Yoksa ay Sümer metinlerinde geçen başka bir gezegenin uydusu mu yoksa bir uzay aracı mı? Daha çok soru var.

Burada çok fazla bir içerik özeti yazmak yerine kısa bir yorum yazacağım. Kitabın konusunu belirtip bitireceğim. Yukarıdaki düğmeye dokunarak oldukça geniş bir içeriğe ulaşabilirsiniz. Yorumalrınızı yazmayı da unutmayın. Sizin düşüncelerinizi de merak etmiyor değilim.

Ay'ı Kimler Yaptı Kitap Konusu İncelemesi
Ay’ı Kimler Yaptı?

Ay’ı Kimler Yaptı Kitap Konusu İncelemesi

Kitap ilk olarak Ay’ın oluşumunu modern bilime göre yapıyor. Ay’ın oluşumu yakalama kuramı, dünyadan kopan bir parça, aynı anda oluşum gibi başlıklar altında imceleniyor. Tabii ki yazar bütün bunları kabul etmiyor. Yazara göre Ay kesinlikle yapay ve bir uzay aracı. İçi boş ve metal bir yapısı var.

Bütün komplo verilerini yazar tek tek sıralıyor. Ad üzerndeki gizemli kubbe benzeri yapılar, yapımın içinin yani Ay’ın içinin boş olması. Gizemli ışıklar ve hareket eden nesneler, karanlık taraftaki gizem. Sadece bunlarla da kalmıyor tabii ki! NASA ve astronotların konuşmaları var. Bu konuşmalara yazar nereden ulaştı bilmiyoruz.

Ay Bir Uzay Aracı mı? Uzaylılar mı Yaptı?

NASA ve astronotlar Ay ile ilgili gerçekleri biliyor ve insnalardan saklıyor, aslında Ay dev bir uzay aracı! Bu ve benzeri çılgın ispatlanması zor bilgiler de mevcut. Komplonun en inanılmaz yerinde ise işin içine zaman yolculuğu giriyor. Gelecekte zaman yolculuğunu yapabilen birileri Ay’ı yapıp içine de uzaylıların DNA şifrelerini koyup dünyanın yörüngesine oturtuyor. Şimdilik bu kadar. Yukarıdaki düğme ile oldukça ayrıntılı bir sayfaya erişim sağlayabilrisiniz.

Yorumlar

WORDPRESS: 0