Aysa BL Gay LGBT Dizileri Kore, Tayland, Japon

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Aysa BL Gay LGBT Dizileri Kore, Tayland, Japon

Asya yapımı BL, Gay LGBT sevgili, aşk, drama, komedi konulu diziler...

Love Tractor 2023 Güney Kore BL Dizi
Old Fashion Cupcake (2022) Japon LGBT BL Dizi
Between Us (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi

Aysa Gay LGBT Dizileri Çin, Kore, Taywan, Japnon. Aysa BL Gay LGBT Dizileri Kore, Tayland, Japon, Çin yapımı dizileri listesi. Boy’s Love, gay sevgili, gay LGBT okul dizileri, dramalar, gay aşk, bromance etiketlerinde diziler oldukça ilgi çekici. Özellikkle Asya yapımı diziler gerek oyuncular gerekse çekimler ve görüntü bakımından izleyiciyi kendine çekiyor. Bol makyajlı yüzler, renkli ve parlak renkler özellikle de oyuncular Asya LGBT gay sevgili temalı dizileri çekici yapabiliyor. Hatta diğer hategorilerde de öok iyi diziler mevcut. Tabii ki bizim konumuz BL diziler. Eş cinsellik ve cinsel yönelimin artık insan biyolojisinin bir parçası olduğunu biliyoruz. Her ne kadar hâlâ diretenler olsa da sorun değil; gerçekler önünde sonunda hakimiyetini ilanedecektir. Şimdi diizlere geçmeden aşağıya bir kaç bağlantı bırakacağım.

Yukarıdaki butonlarda en yeni, güncel BL movie, BL diğer series ve LGBT bilgileri ve Asya BL dizilerinin diğer sayfalarını “seri butonları” biçiminde bulabilirsiniz. Katkıda bulunmak isterseniz bu bölüm için sitede yazarlık yapmak için buradan iletişime geçebilrisiniz.

Asya Gay BL Dizi

Given 2021 BL Dizi (Movie Versiyonu)

Gay BL aşk, sevgili, müzik, okuş temalı bir mini dizi. Müzik, sevgili temaları üzerine kurulan dizinin animasyon versiyonu il çıkan versiyonu. Daha sonra movie versiyonu da mini dizi olarak yapıldı. Dizide aşk, bağlılık, geçmişin kötü anılarını bir kenara bırakıp geleceğe bakmak temamalı işleniyor. Geçmişteki yaşanan acı olayları atlatıp, tekrar kalbimize sevgiyi ve güzellikleri yerleştirip elimizden geldiği  kadar bugün için yaşamalıyız. Müzik ise yaralı kalpleri hem birleştirecek hem de bir araya getirecektir. Ayrıca aşkın cinsel kimliği de yoktur.

Lise öğrencisi Mafuyu’nun uun zamandır birlikte olduğu sevgilisi intihar eder. Mafuyu sevgilisinden kalma esgi gitarlar, anımsadığı kadarıyla ona bir müzik bestesi yapmak ister. Ama gitar çalmayı bir türlü öğrenemez ve gitar telini de koparır. Tam bu ümitsilik anında okulun çatı katında uyuklarken Uenoyoma ile tanışır. Yeni arkadaşı ona gitar çalmayı öğretir, aralarına alır, gruba dahil eder. Mafuyu geçmişi ile hesaplaşırken br yandan da yeni arkadaşı ona âkış olur. BL Mini dizi 2021 yılı Japon yapımı. Dizinin ayrıntısı için buraya dokunun.

Güney Kore BL Given

 

Where Your Eyes Linger, Aysa BL Gay LGBT Dizi

Bu Gay sevgili konulu LGBT ya da BL (Boy’s Love) kategorisindeki dizide sosyal statü karşımızda. İnsnaların sosyal statüleri birbirlerini sevmelerine engel midir? Gay bireyler yani LGBT bireler olarak genişletirsek zaten birbirlerini gizli kapaklı severler. Dizide de bu gizli kapaklı aşkın önüne bir de süper zengin bir öğrenci ile onun koruması arasındaki aşkın zorlukalrı girer. Görevi gereği patronu her zaman patron olarak kalacaktır. İşte bu çıkmazı anlatan bir mini dizi.

Han Tae Joo, lisede okur. 15 yıllık arkadaşı Kang Gook ise Han Tae Joo’nun babası tarafından oğluna karumalık yapması için işe alınır. Okula ve her yere beraber giderler. Aynı evde yaşarlar. Han Tae Joo, korumasına âşık olmuş ve ondan karşılık bekler. Ufak yaklaşmalar, öpücükler dışında koruması ve arkadaşı bu durumu istemez. Çünkü bir koruma olarak patronuna âşık olamaz. Onun şımarık ve her türlü saçma hareketine katlanır ona dadılık yaparken sevgili olmaları imkansızdır. Aralarındaki ilişki babasına duyurulur. Babası çok sinirlenip onu cezalandırmak ister. BL Dizi 2020 ylı Tayland yapımı. Dizinin detayı ve daha fazlası için buraya dokunun.

You Make Me Dance 2021, Aysa BL Gay LGBT Dizi

Sert görünmek hatta kötü işler yapmak aşka engel midir? İnsan birini severek kendine çeki düzen verebilir mi? Kötü kalpli dediğimiz biri bile aşk karşısında iyi kalpli biirne dönüşür mü? Çevremizdeki insnaları hırslarımız uğruna aşalığadığımız ve önlerine set çekmek istediğimiz hiç olmuş mudur? Bale dansı etrafında gelişen bir BL mini dizisi. Sert ve gay kimliğini keşfeden bir tefeci tahsilatçısı aslında o kadar da kötü biri dğeildir. Fakir balet ise terkedilmişliğin ve yalnızlığın ağına düşmüş üstelik bir de tefeciye borç yapmıştır tek kurtuluşu elemeleri geçmektir.

Song Shi On, kendini büyük elemeye hazırlamaya çalışan bir balettir. Yapacağı dans onu final baresinde başrol dansçısı yapacaktır. Fakat o düzensizliği ve fakirliği ile bir türlü odaklamamaz. Annesi tarafından terkedildiği için  tek başına yaşamın zorluğunun üzerine bir de tefeciden aldığı borç vardır. Tefeci tahsilatçısı Jin Hong Seok her na kadar borç tahsilatı için ona yardımcı olur ve dansa hazırlanması sağlar ve tefeci başkanının ona kötülük yapmasını engeller. Aralarında sıkı bir aşk başlar. Aslında üç yıl önce karşılaştıklarını hatırlarlar. 2021 yılı Güney Kore yapımı BL Asya mini dizisini beğeneceksiniz. Daha fazla ayrıntı ve içerik için buraya dokunun.

Be Loved in House I Do 2021

Tayvan, 2021 yapımı Aysa BL Gay LGBT, gay sevgili, aşk konulu mini dizi. Duygularını göstermeyi sevmeyen, sert ve kuralcı yapısının altında aşk ve sevgiyle dolu bir yürek taşıyan insnalar vardır. Ama biz bu insanları her zaman kötü olarak algılarız. bazen de sevdiğimizin izini sürmek gerekir. Eş cinsellik ya da cinsel yönelim öenmsizdir. Kimi sevdiğimiz ve aşk cinsiyetten tamamen uzakta sadece kimi sevdiğimize bağlıdır. Duyduları açıkça dışa vurmak bazen oldukça zor olabilir.

Sanat atölyesinde öalışan Shi Lei diğer iki arkadaşı ile şirkete ait apatman dairesinde yaşar. Şirket iflas eder ve yeni müdür gelir. Yeni müdür gelir gelmez dairedeki herkesi evden atar. Evde sadece Shi Lei ile birlikte kalır. Müdür Jin Yu Zhen, sert kurallar getirir. Bu kurallardan en serti evlenmeme ve sevgili edinmeme kuralıdır. Aslında yeni müdür o sert ve geçimsiz yapısı altında yılalr önce gördüğü ve âşık olduğu Shi Lei’e olan aşkı yatar. Daha fazla ayrıntı ve içerik için buraya dokunun.

7 Project 2021, BL Aysa Dizisi

Aysa BL Gay LGBT konulu bu seride tanışma öyküleri var. Mini dizinin 7 bölü var ama sadece üç bölüm BL temalı. Yani Boy’s Love, gay aşki sevgili konulu. Tanışma öyküleri bazen zor yerlerde başlar. Şartlar da zordur. Eş cinselliğin hâlâ insan biyolojisinin bir parçası olduğunun kabul edilmediği dünyada tanışma öyküleri bazen zorluklar içinde başlar.

Ozone, yatılı okulda tanıştığı arkadaşı Sun ile iyi arkadaş olurlar. Ozone arkadaşlarının zorbalığına homofobik nefretine de uğrar. Ama onun aklında Sun vardır. Okuldaki baskı nedeni ile birbirlerine aşklarını geç itiraf ederler. Diğer yandan Ozone’un babası bu durumu öğrenip onu bir güzel azarlar, bu durumu kabullenmez. Ozone’un ağabeyi Ballon’un da öyküsü aynıdır. O da sınıfındaki gay arkadaşı ile gizli bir aşk yaşar. Bu ailenin iki çocuğunun da eş cinsel olması demektir. Diğer öyküde ise Tonnam İle Phupha arasındadır. Bütün zorbalığı, adam kayırmayı ve inatları aşarak birbirlerini sevmeye başlarlar. Daha fazla ayrıntı ve içerik için buraya dokunun.

Make it Right 2016 BL Dizi

Bu defa 2016 yılı yapımı biraz eski diyebileceğimiz bir dizi var. Tayland yapımı gay sevgili, aşk, komedi kategorisinde bir dizi.

Fuse, sevgili ile henüz yeni ayrılmıştır. Üzgündür, aşk macerasını cep telefonuna günlük şekilde kaydeder. Tee ile bir partide tanışırlar, oldukça içmişler ve sarhoşturlar.  O gece Tee ile sevişirler. Sabah okulda akşamki sevişmelerini hatırlar. Aralarındaki ilişki ikisinin sevgili olmasını sağlar. Lise arkadaşları da ikili arasındaki yakınlığı farkederek onların ilişkilerini eğlenceli hale getiriler. Fakat arada eski kız arkadaşlar ve diğer gay rakipler olacaktır. Diğer yandan Frame’in gay kimliğini bildiği halde annesi tarafından sürekli kızlarla çıkması için yönlendirmesi de onu sıkmaktadır. Frame aslında sadece kendisi gibi olmayı istemektedir. Gay okul, gençlik aşkı kategorilerine de giren diziyi izleme listenizde yer alabilir. Daha fazla ayrıntı ve içeriğin devamı için buraya dokunun.

Love by Chance, 2018 Tayland BL Dizi

Bazen belki de yaşam tamamen şansa bağlıdır. Bizim özgür seçimlerimiz sadece bir yanılsamadır. Bu düşünceye kimi katılı rkimi katılmaz. Bazen de insnalara karşı önyargılı oluruz. Geçmişteki kırgınlıklarımız, yaşamın üzerimizdeki olumsuzlukları bizim geleceğimizi bugünümüzü etkiler. Yeni bir güne yeni bir güzellik ile baş belki de yeni bir aşkla başlamak için daha fazla şansa ihtiyacımız var.

Annesi ile yaşan oldukça zengin ve lüks yaşayan Pete, üniversite kampüsünde ufak bir kaza ya da şans sonucu Ea ile tanışır. Pete, annesine gay olduğunu söylediğinde annesi oğluna kimi sevdiğinin pek de önemli olmadığını söyler. Pate ile Ae zamanla sevgili olurlar. Ailesinden sevgi görmeyen ve her şeyden nefret eden Tin, Pete’in arkadaşıdır. İkilinin ilişkisini bozmak ister. Onna göre fakirler sadece onları sömürmek istemektedir. Dafat o da sonunda birine âşık olmaya başlar. Sosyal sınıflar ve etnik kimlikler arasında bir itişme varken aşk ve sevgiyi yakalamak zor olacaktır. Daha fazla içerik ve ayrıntı için buraya dokunun.

Hidden Love 2021, Tayland BL Drama Gay Aşk

Covid-19 salgını sırasında okul yurdunda karantinaya alınan 5 kişi ve iki hayalet konu ediliyor. Geçmişteki aşklar daha zodur. Gay LGBT sevgilileri, aşkları günümüzde nispeten daha iyi anlatabiliyorsuz. Nispeten LGBT bireyler kendilerini daha iyi ifade edebiliyor. Özellikle insanın kendi gibi davranması önemli olsa gerek.

BL dramai komedi, aşk konulu mini dizide dört arkadaş ve bir ünlü müzisyen öğrenci yurdunda izole edilir. On dürt günlük karantina sonrası serbest kalacaklar. Ama bu on dört günü Kim fırsata çevirmek ve egoist, kendini beğenmiş şarkıcı Tha’ya kendini âşık etmelidir. İkili arasında didişme başlarken yurtta anlattıkları hayalet öyküsü de gerçekleşir. 110 sene önce aynı yurtta kalan iki gay sevgilinin trejedisi de konu edilir. Bazen komedi bazen de drama havasında Win ile Wit’in hayaleti de bu gruba karışır. Eğlenceli bir BL Aysa dizisi izlemek isterseniz bu yapımı kaçırmayın. Daha fazla ayrıntı ve içerik için buraya dokunun.

Yorumlar

WORDPRESS: 0