Aysa Gay LGBT Film ve Dizileri İzleme Listesi 6

Ana SayfaGay LGBT Film

Aysa Gay LGBT Film ve Dizileri İzleme Listesi 6

Aysa Gay LGBT Film ve Dizileri İzleme Listesi 6. Bu listede Güney Kore, Tayvan, Çin gibi uzak doğu ya da Asya yapımı olarak bilinen gay temalı filmle

To My Star 2021 Movie BL Gay Temalı Film ve Dizi
Unintentional Love Story (2023) Güney Kore BL
Kamisama no Ekohiiki Japon BL LGBT Dizi

Aysa Gay LGBT Film ve Dizileri İzleme Listesi 6. Bu listede Güney Kore, Tayvan, Çin gibi uzak doğu ya da Asya yapımı olarak bilinen gay temalı filmleri bulacaksınız. Listenin devamı ya da daha önceki film izleme listeleri için aşağıda bağlantılar var. Her zaman bilinmesi gereken tek şey: eş cinselliğin asla sapkınlık ya da sapıklık olmadığıdır. Filmler çoğunlukla yaşamın gerçeklerini ya da görmezden geldiğimiz şeyleri bize gösterir. LGBT film ve dizileri belki de bize yaşamın bilmeden eleştirdiğimiz ve çok abartarak sorun ettiğimiz basit bir yüzünü gösteriyor. Galibe yaşam da her şeyi kendimize biz sorun ediyoruz. Şimdi filmler beğendiklerini izle!

Yukarıdaki butonlarda daha fazlası var. Daha fazla film ve diziler için listelere bakabilirsin. Listelerde olmayan gay LGBTİ+ filmleri için mavi butonu kullanabilirsin. Yine LGBT bilgileri için gök kuşağı renkli butonu kullanabilirsin.

Your Name Engraved Herein 2020 Aysa Gay Film

Aysa Gay LGBT Film ve Dizileri İzleme Listesi 6

Your Name Engraved Herein

Boy’s Love, BL film konusu: Tayvan yaşadığı büyük devrim ve değişimin ardından özgürlükler çok daha kısıtlanmış durumdadır. 1986 yılı devrim sonrası ilk yıldır. Bir yandan devrimin sert kuralları LGBT bireyler üzerinde baslı ve şiddete dönüşürken; diğer yandan da okullar da bundan nasibini almıştır. Eş cinsellik hastalık ve aşağılık bir şey olarak nitelendirilirdi. Bu ortamda ve toplumsal zihin bulanıklığında iki arkadaş Birdy ile Jia Han birbirlerine olan duygularını saklarlar.

Duygularını hem kendilerinden hem de başkalarından saklamak zorundadırlar. Aradan 30 yıl geçer ve iki arkadaş farklı bir ortamda görüşürler. Yıllar önce sakladıkları kimlikleri yüzünden ayrıldıklarını anımsarlar. Eski günleri konuşurlar. İkisi de yıllar sonra başka bir ülkede özgürlüklerine kavuşmuşlardır. Filmle ilgili daha içerik için TIKLA


Wish You (Asya Gay Temalı Film)

Aysa Gay LGBT Film ve Dizileri İzleme Listesi 6

Wish You Gay Asya Film

Asya Gay LGBT Asya yapımı film izlemek isterseniz müzik dolu bir yapım var sırada. Film klasik sonu mutlu bir aşkla biten yapımlardan. Basit ama müzik dolu bir film. Özellikle dizideki komedi unsurlarını beğeneceksiniz. Şöyle boş bir vaktinizde keyifli bir şeyler izlemek isterseniz bu filme bir bakın. Ama beklentiniz yüksek olmasın.

Eski sevgilisine yaptığı müzikle seslenmek isteyen sokak şarkıcısı Hang in Soo yine arkadaşı ile müzik kaydı yaparken bir yabancı onu izler. Yoon Sang Yi reklam, müzik, film yapım şirketinde asistan olarak çalışır. İşte bir akşam sokak şarkıcısını görür ve ona o anda âşık olur. Peşini bırakmaz, yeni bir reklam yüzü arayan şirkete onu tavsiye eder. Teklifin kabul edilmesi ile ikili beraber çalışırlar hem müzik yapar hem de birbirlerine olan duygularını saklamaya çalışırlar. Ayrıntılar için tıklayın


Fight Night Gay Temalı Asya Filmi

Aysa Gay LGBT Film ve Dizileri İzleme Listesi 6

Night Flight Gay Asia Film

Üç okul arkadaşı kendilerini çocukluktan beri tanımaktadırlar. Birbirleri ile sıkı arkadaşlık ilişkileri vardır. Gi Woong sert erkek rolünü oynar. Kız arkadaşı ya da sevgilisi ile sürekli birliktedir. Bu şekilde eş cinsel kimliğinden kurtulmak ister. Tabii ki bu mümkün olmayacaktır. Diğer arkadaşı Yong Ju gay olduğunu açıklayınca hakarete uğrar, dayak yer. Gi Woong’a olan aşkını saklamaz. İkili arasında çok sert kavgalar olur. Ama ikisi de azar zar sevişmeye birbirlerinden hoşlandıklarını belli etmeye başlarlar.

Ama Gi Woong, herkesi haraca bağladığı gurubundaki azgın hetero arkadaşlarının arasında kimliğini korumak zorundadır. Aynı okulda bulunan gay arkadaşı ile aslında bir uygulama üzerinden tanışmıştır. Herkes kimliğini gizler ve saklanır. Eş cinsel kimliklerini ölesiye saklamak isteyen sevgililer artık kendilerini bile tanıyamaz hale gelirler. Daha fazla ayrıntı için tıklayın


Method 2017 BL Gay LGBT konulu Film

BL (Boy’s Romance) kategorisindeki Güney Kore filmi. 2017 yapımı film. Ünlü oyuncu Young Woo yeni bir projede oynayacaktır. Şımarık, kaprisli, söz dünleyen bir ünlüdür. Sürekli ilgiden ve gözlerin her zaman üzerinde olmasından sıkılmıştır. Yaşamdan pek zevk aldığı da söylenemez. Lee Jae Ha ile eş cinsel karakterleri canlandıracakları bir oyun için anlaşırlar. İkilinin anlaşması çok zor olacaktır. Şımarık ünlü oyuncu her zaman sorun çıkarır.

Method 2017 BL Gay LGBT konulu Film

Method 2017

Aralarındaki didişme yavaş yavaş biter, oyun provalarından, sahneden arta kalan zamanda birbirleri ile ilgilenirler. Aralarında bir aşk başlar. Lee Jae Ha karısından bu durumu saklayamaz. İlişkileri öğrenen kadın buluşma yerlerinde gizlice videolarını çeker. Bu tam bir skandaldır. Ünlü oyuncunun yapımcısı çok sert tepki vererek iki gay sevgiliyi şiddetle ayırmaya çalışır. Sahnedeki aşk oyunu gerçek olmuştur.

Yorumlar

WORDPRESS: 0