Bad Buddy 2021 BL Temalı Asya Taylan Dizisi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Bad Buddy 2021 BL Temalı Asya Taylan Dizisi

Birbirine rakip ve birbirini pek de sevmeyen iki ailenin çocukları komik ve biraz da kavga ederek birbirlerini sevmeye başlarlar. Onlar birbirini keşfeder...

To My Star 2: Our Untold Stories 2022 Güney Kore BL
Star Struck (2023) LGBT Temalı BL Dizi
More than Words (2022) Japon BL Drama

Bad Buddy 2021 BL Temalı Asya Taylan Dizisi. Asya BL dizilerinden biri daha. Bu defa komedi ağırlıklı bir “romance” yani aşk dizisi var. Gay sevgili, gay aşk LGBT dizi kategorilerindeki yapım 8 bölümden oluşuyor. Bilindik gay LGBT temalı okul dizilerinden debilebilir. Belki de dizideki komedi ve ailelerin zıtlaşması diziye akıcılık katıyor. Aşağıya butonlar ekledim. Diziler ve filmler gibi değişik içeriğe de ulaşabilirsiniz. Dizi yeni gençler, gençler, genç yetişkinler için çekici olacaktır. Tabii ki kendini genç hisseden herkes diziyi izleyecektir.


Bad Buddy 2021 BL Temalı Asya Taylan Dizisi

Yıllardır birbirine rakip, evleri yanyana iki aile sürekli kavga ve didişme içindedir. Bu rekabet çocukler arasında da başlamıştır. Pran, ailesi tarafından başka okula alınsa da üniversitede rakip komşunun oğlu Pat ile aynı üniversitededir. Kavga ve çekişmeler sadece ikisi arasında değidir. Mühendislik ve minmarlık bölümü olarak da birbirlerini sevmezler. Arkaaş grupları da sürekli okul içerisinde kavga içindedir. Bu kavgalardan birinde okul içindeki otobüs durağına zarar verirler. zararı birlikte gidermek zorundadurlar.

Bad Buddy 2021 BL Temalı Asya Taylan Dizisi

Bad Buddy

Pran ile Pat, didişme ve kavgalar arasında zoraki birbirleri ile arkadaş olurlar. Arkadaş grubunu kavgadan uzak tutmak için birbirlerine telefon mumaralarını verirler. Aralarında hırçın bir rekabet ve didişme olmasına rağmen birbirlerini görmeden ve konuşmadan edemezler. Arkadaşlarını dizginlemek zorundadırlar çünkü bir dahaki kavgada okuldan atılma tehlikeleri vardır. Birlikte okul etkinliklerine katılırlar. Okul yurdunda karşılıklı dailelerde kaldıkalrını da öğrenirler.

Bad Buddy 2021 BL Temalı Asya Taylan Dizisi

Bad Buddy 2021

Aralarındaki mesajlaşmalar ve didişmeler iki rakibin gay kimliklerini artık saklamadan birbirlerini sevdiklerini itiraf etmeleri ile bitecektir. Bu defa da yine inat ve rekabet ile kıskançlık ve bibirlerine aşklarını söylememe oyunu oynayacaklardır.

Bad Buddy 2021 BL Temalı Asya Taylan Dizisi

Bad Buddy 2021

Yorum

Bol komedi içeren dizide Pran ile Pat aralarında oluşan aşkı ailelerinin düşmanlığına feda etmezler. Herkes onları rakip görse de onlar sevgili olduklarını gizlerler. Aileleri ve arkadaşları hetoronormatif bir kültürde onların gay olacaklarını akıllarından bile geçirmezler. Hatta arkadaşlarının düşünceleri Pran ve Pat’in kendilerini bir kız arkadaş için terk ettikleri yönündedir. Fakat bütün baskılara rağmen onlar aşkı seçerler. Galiba kendini her şeyden üstün gören insanın en büyük marifeti, kavga ve kendini her zaman bir diğer insandan üstün görmesidir. 

Puanlamam IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Bay Buddy rekabetten doğan aşk

Yorumlar

WORDPRESS: 0