Be Loved in House I Do Gay Temalı Mini Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Be Loved in House I Do Gay Temalı Mini Dizi

Be Loved in House I Do Gay Temalı Mini Dizi. Tayvan yapımı gay LGBT aşk, sevgili, drama, komedi temalı mini dizi. 12 bölümden oluşan dizinin her sölü

War of Y (2022) Taylan BL Dizi
Unintentional Love Story (2023) Güney Kore BL
Together With Me BL Temalı Gay LGBT Dizi

Be Loved in House I Do Gay Temalı Mini Dizi. Tayvan yapımı gay LGBT aşk, sevgili, drama, komedi temalı mini dizi. 12 bölümden oluşan dizinin her sölümü ortalama 22 dakika. Gay aşk dizileri arasında en eğlenceliler arasında olacağı kesin. Dizinin kısa bir özetini ve incelemesini aşağıda yapacağım. Eğer Aysa yapımı gya LGBT dizileri izlemeyi seviyorsanız buyapımı da beğeneceksiniz. Ayrıca “special” bölümü de var. Neyse şimdi diziye geçelim sonrasında her zamanki gibi birkça toplumsal mesaj verip bitireceğim. Sonuçta burası film dizi zitesi değil.

Daha fazla LGBT gay temalı dizi için buraya dokunun

Be Loved in House I Do Gay Temalı Mini Dizi

Sanat atölyesinde çalışan Shi Lei iki arkadaşıyla şirketin dairesinde yaşarlar. Şirket batıp, müdür değişince Shi Lei artık müdürle aynı evde yaşayacaktır. Sanat galerisinde çalışan ve aynı dairede kalan Wu Si Qi ise yeni müdür Jin Yu Zhen tarafından kovulmuştur. Müdür iş yerine bekarlık kuralı getirmiştir. İş yerinde çalışan Bai Xiao Qian ve Wang Jing bu nedenle evlenememektedir. Wu Si Qi ise yeni ilişkiye başlamıştır. O da gay bir birey olarak yemek yedikleri kafede çalışan Yan Zhao Gang ile sevgili olmuştur.

Shi Lei ile Jin Yu Zhen birbirlerini içten içe severler. Jin Yu Zhen zaten  Shi Lei dah aönceden görmüş ve onun peşinden şirkete müdür olmuştur. Amacı ona dah ayakın olmaktır. Artık aynı evde kalan ikili zamanla bütün didişmeleirn ardından birbirlerine olan aşklarını itiraf edecekler. Shi Lei’nin annesi de oğluna cinsel kimliğindne utanmamasını olduğu kişi olmasını ve ister kadın ister erkek aşkın ve sevginin cinsiyeti olmayacağını söyler. Şirketi bataktan kurtaracak olan gizemli Yi Zi Tong ise geçmişin karanlığını ve kırgınlıklarını ortaya çıkaracaktır.

Be Loved in House I Do Gay Temalı Mini Dizi

Be Loved in House I Do

İncelemem ve Yorumum

Gay LGBT sevgili, gay aşk temalı dizi izlemeyi seven gençler ve genç yetişkinler için sevimli ve eğlenceli bir mini dizi. Özellikle sevginin ve aşkın cinsiyetinin olmaması teması önemli. Cinsel kimlikler, cinsel yönelimler insnaların iyi ya da kötü olduğunun, sapık olduğunun göstergesi değildir. Eş cinsellik konusu tamamen önyargıları ve homofobi ile kirletilmiştir. İnsnaların kendi gibi olması asla bir diğeri için tehdit değildir. Asya dizilerinin her zamanki makyajlı yüzleri, parlak dudaklı oyuncuları burada da karşımızda. Canlı renkler, göz alıcı renk doygunluğu ile çekilmiş diziler aysa dizilerinin en belirgin özelliği olsa gerek. Kısaca aşk aşktır. Sevdiğiniz insanı bulun ve onunla yaşayın. Kimi sevdiğinizin önemi yoktur.

Diziye puanım IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Akıcılık: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Müzik: 7
Be Loved in House I Do

Yorumlar

WORDPRESS: 0