Be Mine SuperStar (2023) Tayland BL dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Be Mine SuperStar (2023) Tayland BL dizi

Be Mine SuperStar (2023) Tayland BL dizi. BL roman uyarlaması LGBT gay temalı 12 bölümlük Tayland dizisi. (Thai BL series). 45 dakikalık dizi gay aşk

La Pluie Tayland LGBT BL Dizi
Love in Translation 2023 Tayland BL Dizisi
Stay Still (2023) Hong Kong LGBT Temalı BL Dizi

Be Mine SuperStar (2023) Tayland BL dizi. BL roman uyarlaması LGBT gay temalı 12 bölümlük Tayland dizisi. (Thai BL series). 45 dakikalık dizi gay aşk, eş cinsel oyuncu gibi kategorilerde. Roman uyarlaması LGBT temalı dizi, daha önce izleyicinin bildiği oyuncular arasında geçen, hırs, aşk temalarını ele almakta. Ortalama bir BL dizi denilebilir. Yani benzeri çok dizi zaten yapıldı.

Yukarıdaki renkli düğmelere sizi dokunarak popüler LGBT kategorisindeki dizilere ve filmlere erişebilirsiniz. Site menüsünden onlarca kategoride yüzlerce içeriğe erişebilirsiniz. Yorum yazmayı unutmayın. Ne düşündüğünüzü merak ediyoruz.

Be Mine SuperStar (2023) Tayland BL dizi Konusu

Üniversite öğrencisi Punn, çok önceden aslında tanıştığı dizi oyuncusu Ashi’ye deliler gibi âşıktır. Her anı, her zamanı hatta rüyaları bile bu popüler dizi oyuncusu ile geçer. Okul için staj yapacak olan Punn annesinin yardımı ile sevdiği oyuncu Ashi’nin setinde işe başlar. Bu onun için rüya gibidir. Ashi ile ilgilenmeye ve her fırsatta ona yaklaşmaya başlayan Punn kısa sürede istediği yakınlığı bulacaktır.

Diğer yandan aynı ajanstaki dizi oyuncusu Mingmueang de gay sevgilisi doktor Namning ile kaçamak bir ilişki yaşar. Bu ilişki onun kariyerini etkileyebilecek bir tarzdadır. Sette oyuncular arasında oldukça sert rekabet de alttan alta başlar. Özellikle Title, yeni stajyeri yani Punn’u hiç sevmediği gibi Ashi ile olan yakınlaşmasını da istemez.

Be Mine SuperStar (2023) Tayland BL dizi
Be Mine SuperStar (2023)

Punn ünlü ve popüler Ashi’yi elde debilecek midir? Setteki çekişmeler ve oyuncuların kıskançlığı ve Mingmueang kaçamağı ne olacaktır. En önemlisi de Punn ile Ashi arasındaki ilişkiyi bozmak için Title bir şeyler planlıyor mu? İlişkisi öğrenilirse bir yıldız olan Ashi’nin kariyerine ne olacaktır.

Tayland LGBT temalı BL dizileri seven izleyici daha önce onlarca defa benzerini izlediği bir konuyla muhtap olacak. Yıldızlar, ünlü oyuncuları konu alan BL (boys’ love) dramalarını daha önce izlediyseniz dizi size tanıdık gelebilir. Thai BL dizileri genelde bi rkısır döngü içinde ilerlemekte. Aysa BL dizileri genelde bu tarzda ilerlemekte.

Dizi puanlaması mydramalist

6.8
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Be Mine SuperStar (2023) Tayland BL dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0