Be My Favorite (2023) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Be My Favorite (2023) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi

Botkawee, sınıf arkadaşı Pearmai'ın gizli sevgilisidir. İlgilendiği kızı etkilemek için elinden geleni yapar fakat Pear'ın aklında dah apopüler biri vardır.

Love Syndrome III (2023) Tayland BL dizi
Dinosaur Love (2023) LGBT Tayland BL Dizi
Tie the Not (2023) Filipinler LGBT Temalı Dizi

Be My Favorite (2023) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi. Tayland LGBT temalı BL dizi 10 bölüm. her bölüm ortalama 50 dk uzunluğunda. LGBT BL roman uyarlaması dizinin orijinal adı You Are My Favorite. Dizi biseksüellik, eş cinsel aşk, gençlik aşkı, okul dizileri etiketlerini de içeriyor. GMM 25 dizisi ayrıca zamanda yolculuk temasını da içeiryor.

Daha fazla LGBTQ+ kategorisinde dizi, film, belgeseller, BL filmler, Asya gay dizileri ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelere dokunarak en popüler kategorirele erişebilirsiniz. Yorum yaparak katkıda bulunabilirsiniz. Düşüncelerinizi merak ediyoruz.

Thailand BL Be My Favorite (2023)

Be My Favorite (2023) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi

Botkawee, sınıf arkadaşı Pearmai’ın gizli sevgilisidir. İlgilendiği kızı etkilemek için elinden geleni yapar fakat Pear’ın aklında dah apopüler biri vardır. Botkawee, ayrıca babasının tedavisi ve hastalığı için de endişelidir. Pear’a gizli sevgilisi olduğunu söylemeye karralıdır. Hediyesi ile giderken hediye kırılır ve geç kalır Pisaeng çoktan gizli sevgilisinin kendisi olduğunu söyleyecektir.

Bu sırada gizemli bir şekilde zamanda yolculuğu keşfedecek olan Botkawee, aldığı hediyenin zamanda yolculuk makinesi olduğunu öğrenecektir. Bu ufacık müzikli küre zamanda 10 yıl ileriye gider. Burada bazı gerçekleri öğrenecektir. Sevgilisi Pear ile arkadaşı Pisaeng evlnmek üzereyken onun sırrını öğrenir. Aslında arkadaşı ona âşıktır. Pear’a ne de bir başkasına.

Be My Favorite (2023) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi
Be My Favorite (2023)

Geçmişe yaptığı yolculuklarda amacı Pear’ı kendisine âşık etmek ve Pisaeng!i kendisinden uzaklaştırmaktır. Bir kaç denemeden sonra ne yapacağını öğrenir. Fakat Pisaeng zaten kendisini sevdiğini itiraf edecektir. Peki ne olacaktır. Pisaeng, Pear’ın aslında Botkawee’i sevmediğini kanıtlayıp, zaman yolcusunu kendisine âşık edecek midir? Ayrıca Botkawee babasını kurtarabilecek midir?

Zamanda yolculuk temalı LGBT gay aşk, sevgili temalı fantezi konularını seven BL izleyicisi için bilindik bir konu. Zamanda geçmişe ve geleceğe sürekli yapılan yolculuk, aşk, loto da para kazanmak, bir yakınını kurtarmak, geçmişi değiştirmek temalarının eş cinse aşk ile değiştirilmiş biçimi aslında oldukça sıradan bir konu.

Dizi puanlaması mydramalist

6.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
Görüntü: 6
BL Tema: 6
Be My Favorite (2023) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi

Yorumlar

WORDPRESS: 0