Beach Rats 2017 Gay LGBT Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Beach Rats 2017 Gay LGBT Temalı Film

İnsan kendi ile çatışmamalı kendi gibi olmalı.

Closet Monster Dolaptaki Canavar Filmi
The Last Match La partida 2013 LGBT Gay Konulu Film
Night Dream Tayland LGBT BL Dizi

Beach Rats 2017 Gay LGBT Temalı Film. 2017 yılı alman yapımı gay LGBT, gay sevgili konulu drama filmi. Boşlukta kalmış genç bir insan konu ediliyor. 1 saat 38 dakikalık bir drama. Drama yönü ağır basan dizi de eş cinsel bir gencin yaşamından kısa bir bölümü izleyeceksiniz. Eş cinsel temalı filmler genelde olduğu gibi konu doğrudan gay sevgililer, ya da eş cinsellik üzere değil. Kendi gibi olmak isteyen ama bir türlü olamayan kafası karışık bir insan neler yapamaz ki! İnsankendini sevmeli ve kusurlu görmemeli. En temel sorun insana kendinden nefret etmesini öğretmmezdir. Kendini sevmeyen bir başkasını nasıl sevsin ki! Şİmdi filme geçelim değil mi?

Daha fazla gay LGBT temalı film için buraya dokunun.

Beach Rats 2017 Gay LGBT Temalı Film

Tamamen amaçsız yaşayan genç Frankie, kanser babasının uyyşturucu etkisi gösteren ilaçlarını çalarak arkadaşları ile kafayı çekip eğlenmekten başka bşr şey yapmaz. Online gay video sohbet odalarında olgun gay’ler ile video seks yapmayı sever. Cinsel kimliğini saklamaktadır. Bu arada kednine âşık olan bir kız arkadaşı da bulunur. Cinsel kimliğini açıklamamıştır. Arkadaşları ile uyuşturucu, eğlence, seks partilerinde zaman geçirir. Video sohbette tanıştığı bir adamla bulup seks yapmaya başlar. Aslında bunu sğrekli yapar.

Beach Rats 2017 Gay LGBT Temalı Film

Beach Rats 2017

Bu sırada babası da ölünce iyice boşluğa düşen Frankie ya tamamen batacak ya da kendine bir çeki düzen verecektir. Serseri arkadaşları ile chatta tanıştığı bir eş cinsel ile buluşur. Arkadaşları bu buluşmayı fırsata çevirirler. Durduk yere buluştuğu adamı soyarlar ve adamı bir güzell döverler. Frankie bunu zorla yapmıştır. Kendi gibi bir eş cinseli hem de buluşacağı birini bu şekilde dövüp arkadaşları ile soyarken elinden bir şey gelmez. Frankie artık bütün bunlara bir son verebilmek ister.

Yorum ve İnceleme

Frankie aslında arkadaşları tarafından dışlanmak istemedinden onlarla birlikte suç işlemeye devam ederken bir yandan da yaptıklarından pişmandır. Hoşlandığı gay arkadaş ile güzel vakit geçirmek yerine o serseriliği seçer. İnsanlar seçimleri ile özgür bırakılmalıdır. Çoğunlukla baskı ve karşımızdakinini bir başkası olmaya zorladığımızda bütün ipleri koparmış oluruz. İnsan kendindenbaşkası olamaz. Bir yerden sonra başka bir insan olmak kolay olmayacaktır.

Filme Puanım IMBd

6.5
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Drama: 7
Akıcılık: 7
Görüntü: 6
Beach Rats

Yorumlar

WORDPRESS: 0