Bed Friend (2023) Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Bed Friend (2023) Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Uea, çalıştığı reklam ajansındaki arkadaşı King ile gizliden ilişki yyaşamay başlar. iki erkek arasında tek gecelik olacağı düşünülen bir ilişki sonrasında King, devamını isteyecektir.

Mr. Sahara & Toki-kun Japon LGBT Temalı BL Dizi
Kimi ni wa Todokanai 2023 Japon BL Dizi
La Pluie Tayland LGBT BL Dizi

Bed Friend (2023) Tayland LGBT Temalı BL Dizi. LGBT gay diziler, Asya yapımı LGBT diziler kategorisindeki yapım 8 bölüm. Tayland BL (boys’ love diziler) etiketine sahip drama, gay sevgili, cinsel yönelim, erkek arkadaş, çocukluk travması gibi etiketlerde dd içeriğe sahip. Genel olarak izleyiciye bilindik bir Tayland BL dizi temasında içerik sunan dizi yine süslü oyuncular ve lüks mmekanlarl izleyicinin karşısında.

LGBT gay temalı diziler, filmler, Netflix, Prime Video orijinal yapımları ve daha fazlası iin site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler sizi en yeni ve ilgi gören kategorilere/etiketlere yönlendirecek. Yorum yazmayı unutmayın.

Bed Friend (2023)

Bed Friend (2023) Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Uea, çalıştığı reklam ajansındaki arkadaşı King ile gizliden ilişki yyaşamay başlar. iki erkek arasında tek gecelik olacağı düşünülen bir ilişki sonrasında King, devamını isteyecektir. İlişkilerini iş arkadalarından gizleyerek birkaç defa daha buluşurlar. Fakat Uae, bu ilişkinin iişleyi biçiminden oldukça rahatsızdır. Daha eski sevgilisinden yakayı sıyıramamıştır. Bir takım sorunlarla da boğuşur.

Bed Friend (2023) Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Bed Friend (2023)

Bu sırada annesi Uae ile iletişime geçecektir. Annesi çocukluğundan beri oğluna sahip çıkmmaış eşcinsel olduğu için her zaman oğlunu küçümsemiş ve dışlamıştır. DDiğe taraftan çocuuken uuğradığ cinsel tacizin anıları tazedir. Bu nednele King ile olan ilişkisinde ssı sık çocukluk travmasını hatırlayacak bu ilşkiye güvenmeyecektir. King ise onu gerçekten sevmektedir. BBi aanlaşmay varacaklar ve birrikte olmayı deneyeceklerdir.

Eski sevgilisi deumandan sorun çıkaran ve şiddete uğraya Uae, annesinin sürekli ppar istemesi ile ne yapacağını bilmemektedir. King’i henüz bbi sevgili olarak görmüyor ve sadece yatak arkadaşı olarak görür. Uae, travmasını, annesini, eski sevgilisini, korkularını aaşailece midir? King ile gerçekten sevgili olack mıdır? Dizideki yan karakterlerden olan Jade ve Mai’nin öyküsü de Middleman’s Love adı ile iizleyicinin seyrine sunuluyor.

Bed Friend (2023) Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Bed Friend (2023)

Genel olarak bilindik mükemmel oyuncular, yakışıklı gay karakterler, kusursuz mekanlar, Lüks arabalar… Klasik realiteden uzak çekimleri ve öne sürülen toplumun çok azını temsil eden znegin yaşamlarla klasik bir Tay BL dizisi. Bu dizide de gerçek Tayland sokaklarını, caddelerini, evlerini gögörmeyec izleyici, yakışıklı oyuncular ve bol makyajlı yüzler arasında, gay aşk, drama, ihanet, nefret gibi temaları izleyecek.

Dizi puanlaması mydramalist

6.7
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 6
BL Tema: 7
Drama: 7
Bed Friend (2023) Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0