Behind Cut 2022 LGBT BL Güney Kore Film (Movie)

Ana SayfaAsya BL DizileriGay LGBT Film

Behind Cut 2022 LGBT BL Güney Kore Film (Movie)

Ünlü moda tasarımcısı Ki Jin yeni bir tasarım üzerinde çalışırken, yeni tasarımını sergileyeceği modeli de aramaktadır. Tasarım yarışması için kabul edilir.

Love’s Coming BL Tayland LGBT Temalı Film
Happy Endings Sleepover LGBT Gay Temalı Film
En Güncel Gay LGBT Filmleri BL Tavsiyeleri 10 Öneri

Behind Cut 2022 LGBT BL Güney Kore Film (Movie). 8 bölümlük Güney Kore BL dizinin film (movise) versiyonu. LGBT gay film, eşcinsel sevgili, gay aşk, temalı film 1 saat 41 dakika uzunluğunda. Komedi, aşk, dram, LGBT kategorilerindeki dizi versiyonu da 15 dakikalık bölümlerden oluşuyor. Ana teması gay romantizm olan film moda, tasarım temalarını da içeriyor. Basit bir yapım olarak, aşk ve mutlu son görmek isteyen BL izleyicisi film ve diziyi takip edecektir.

LGBT temalı film, daha fazla kategoride BL izlemek için yüzlerce yapımın olduğu sayfalara ulaşabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler ve site menüsü size daha fazla seçenek sunacak. Siteye içeirk göndermek ya da yazar olmak isterseniz kırmızı düğmeyi kullanabilirsiniz.

Behind Cut 2022 LGBT BL Güney Kore Film (Movie)

Ünlü moda tasarımcısı Ki Jin yeni bir tasarım üzerinde çalışırken, yeni tasarımını sergileyeceği modeli de aramaktadır. Tasarım yarışması için kabul edilir. Ünlü bir tasarımcı olabilmek için bu yarışma çok önemlidir. Hwang Yi Bin gizlice referans olur ve böylece işleri daha da kolaylaşır. Bu şekilde günlerini moda tarımında zirveye ulaşmak için çalışan Ki Jin, Young Woo ile karşılaşır.

Behind Cut 2022 LGBT BL Güney Kore Film (Movie)

Behind Cut

Aslında iki defa karşılaşırlar. İkisinde de birbirleirne çarparlar. Karakter olarak birbirlerine çok ters iki erkek ilk andan itibaren birbirlerine bir çekim duyarlar. Sert karakterli  Ki Jin tasarımı için aradığı modeli bulmuştur. Restoranda kuryelik yapan Young Woo artık bir modeldir. Aralarındaki kavga giderek yumuşar ve birbirlerinden hoşlanmaya başlarlar. Büyük gün de yaklaşmaktadır. Ki Jin tasarım yarışmasını kazanırsa kısa süreliğine Amerika’ya gidecektir.

Behind Cut 2022 LGBT BL Güney Kore Film (Movie)

Behind Cut 2022

Diğer yandan Hwang Yi Bin de bu aşkın arasında girer. Duygularını Ki Jin’e açacaktır. Fakat bütün bu yarışma, karmaşa, başarılı olma yolunda aşk daha karmaşık bir hal alacaktır. Kısa ve basit bir BL filmi. Çok fazla karmaşaya yer verden moda, tasarım temaları ile süslenmiş LGBT gay sevgili temalı filmi izleyicisi kolaylıkla izleyecektir. Pek derinliği ve LGBT toplumsal mesajar içermeyen film, hedefe ulaşma, bağlılık, sevdiğini bırakmama gibi temaları da içeriyor.

Behind Cut 2022 LGBT BL Güney Kore Film (Movie)

Behind Cut 2022

Asya yapımı LGBT temalı BL dizi ve filmleri genellikle aynı yapıda olur. İzleyiciye istediğini yani aşkı, gösterişi, mutlu sonu veren film moda, tasarım temalarını seven izleyici için de film izleyip unut kategorisinde vakit geçirmek için ortalam abir yapım.

Film puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Konu: 6
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 6
BL Tema: 7
Behind Cut 2022 LGBT BL Güney Kore Film (Movie)

Yorumlar

WORDPRESS: 0