Being 17 Quand on a 17 ans Gay LGBT Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Being 17 Quand on a 17 ans Gay LGBT Temalı Film

Being 17 Quand on a 17 ans Gay LGBT Temalı Film hırçın ve birbiri ile kavga eden iki arkadaşın birbirlerini aslında çok sevdiklerinin öyküsü

Please Like Me (2013) Gay LGBTQ Konulu Dizi
Tokyo in April is… 2023 Japon BL Dizi
Departure 2015, LGBT Gay Temlaı Film

Being 17 Quand on a 17 ans Gay LGBT Temalı Film sevenler için izlenilebilecek 7 puan sınırını geçen bir film. Being 17, 2016 Fransız yapımı. Bu defa soğuk bir dağ kasabasına gideceksiniz. Birbirini neredeyse hiç sevmeyen iki arkadaşın mücadelesi, soğuk ve buluştukları ortak bir nokta… Gay LGBT temalı filmler genelde aynı konular üzerine döner. Dışlanma, toplumun baskısı, homofobi, nefret, hak arayışı, aile ile olan sorunlar bazen kimlik bunalımları da konu edilir. Bu filmde hiç biri yoktur. Şiddet ise daha çok iki müstakbel sevgili arasındaki çekişmeden ibaret.

Being 17 Quand on a 17 ans

Soğuk kış günlerinde bir dağ kasabasında yaşam zor geçmektedir. Kasabanın doktoru Marianne yaşamdan izole yaşayan bu dağ kasabasında elinden geldiği kadar hataları ile ilgilenmeye çalışır.  Oğlu Damien ile birlikte yaşayan Marianne kasabadaki tek doktor olarak hamile bir kadının yardımına gider.  Hamile kadının üvey çocuğu Thomas babası ve üvey annesi tarafından dışlanan biridir. Ailesi ile arası iyi değildir.

Being 17 Quand on a 17 ans

Marianne, Thomas’ı yanına evine alır. Doğuma kadar Damien onlara yardım edecektir. Doktor da annesine yardım edecektir. Damien ile Thomas arasında artık büyük bir kavga başlamıştır. İkisi de oldukça hırçındır. Bir birlerine çok acımasızca davranırlar. Okulda her türlü kötülüğü birbirlerine yaparlar.

LGBT Filmler

Daha fazla LGBT gay temalı film, dizi, TV şovu belgesel izlemek ister misin) TIKLA

Aralarındaki sürtüşme kavgaya dönüşür. Bir birlerini döverler. Her fırsatta yumruk yumruğa birbirlerine girerler. Marianne, Thomas’ı evden uzaklaştırsa da iki sevgili tekrar birleşirler. Birbirleri ile hem sevişirler hem de kavga ederler. Birbirlerini ifade etme tarzları, içlerindeki öfke aslında aşka ya da birbirlerine değildir. Sadece yaşadıkları zorlukların acısını birbirlerinden çıkarırlar.  Bütün dışlanmışlıklarını, bütün sevgisizliklerini ve bütün kayıplarını birbirlerinden çıkarırlar. Bütün bu didişme içinde beraber olurlar bol bol sevişirler.

Being 17 Quand on a 17 ans

Sonunda bütün bu didişmeler biter. Artık birbirlerini incitmemeye karar verirler. Kavga bitince de iki gay sevgili artık birbirlerine saygı duymayı öğrenirler. İçlerindeki kavga sona erer. Filmde bol bol erotik sahne ve bol bol sevişme sahneleri var. Being 17 Epeyce çıplaklık göreceğiniz bir film bunu da eklemek de fayda var. Zevkle izleyeceğiniz bir film.

Being 17 Quand on a 17 ans

Filme verdiğim puan: IMDb

7.4
TOPLAM PUAN
Konu Senaryo: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 8
Müzik: 7
Oyunculuk: 8
Being 17 Quand on a 17 ans hırçınlıkla başlayan bir aşkı anlatıyor

Yorumlar

WORDPRESS: 0