Benjamin 2018 LGBT Temalı BL Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Benjamin 2018 LGBT Temalı BL Film

İkinci filmini de çeken ve gelecekten umutlu Benjamin filmin galası için çok heyecanlıdır. Gerek oyuncu seçimi, gerekse filmdeki çıplaklık, filmin sonundaki bilge keşiş gibi öğeler eleştirmenlerce nasıl tepki alacaktır?

The Man with the Answers LGBT Temalı Film
Pihalla (Screwed) 2017 LGBT Gay Temalı Film
Bugün Eve Yalnız Dönmek İstiyorum LGBT Temalı BL Film

Benjamin 2018 LGBT Temalı BL Film. İngiliz yapımı LGBT gay filmleri kategorisindeki yapım 1s 25dk uzunluğunda. Drama, ayrıca komedi kategorisinde. BL (boys’ love) teması içinde izleyici için bol müzik de var. Eşcinsel aşk, erkeklerin aşkı gibi kategorilere de giren film stresli bir film yapıcısı, kariyerini ilerletmek isterken diğer yandan da kişisel zorlukları aşıp sevgilisi ile düzenli bir ilişki yürütmek ister. BL izleyicisi bu filmi de izleme listesine alabilir.

Yüzlerce LGBT temalı film ve diziler, Tayland, Avrupa, Asya yapımı BL kategorisindeki içerik ve daha fazlası için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler sizi en çok ilgi gören kategorilere götürecek. Yorum ve önerileriniz ile katkıda bulunmayı lütfen unutmayın.

Benjamin 2018 LGBT Temalı BL Film

İkinci filmini de çeken ve gelecekten umutlu Benjamin filmin galası için çok heyecanlıdır. Gerek oyuncu seçimi, gerekse filmdeki çıplaklık, filmin sonundaki bilge keşiş gibi öğeler eleştirmenlerce nasıl tepki alacaktır? Özellikle ilk gösterimdeki tepkiler onu oldukça sıkar. Diğer yandan yeni film için de çalışmalara başlar. Film tanıtımı için fotoğraflar çekilir. Kedini oldukça köşeye sıkışmış ve yalnız hisseden Benjamin’in kişisel yaşamı pek de iyi gitmemektedir. Oldukça yalnızdır.

Benjamin 2018 LGBT Temalı BL Film
Benjamin 2018

Bu sırada şarkıcı Noah ile tanışır. Noah ile aralarında hızlı bir ilişki başlar. Fakat film, çekimler ve ne istediğini bilmeyen, ilişki kurmaktan, başlanmaktan korkan Benjamin’in sevdiği erkeğe bağlanması zordur. Kısa bir ara verirler. Diğer yandan üzerindeki hissettiği baskı artan Benjamin, Noah’a uzak durmasını söyleyecektir.

Diğer yandan yapım ekibindeki Stephen de kendi içinde sorunlar yaşar. Bütün tuhaflıklar, karmaşık duygular içinde yükselmek isteyen Benjamin sonunda ne istediğini bulacak ve bütün korkularını yenecektir. Noah’a koşacaktır. Fakat Fransa’ya temelli gitmekte olan Noah sevgilisine kendisi ile gelmesini söyler.

Benjamin 2018 LGBT Temalı BL Film
Benjamin 2018

İzleyici tabii ki iki sevgilinin sorunu nasıl çözdüklerini sadece tahmin edecektir. LGBT gay kategorisindeki film ortalama bir konu üzerine inşa edilmiş. Benjamin karakteri oldukça ilginçtir. Kendine güveni olmayan, ilişkilerini çabuk bitiren, ilişki kurmaktan korkan biridir. Filmlerinde de aynı çelişkileri yaşar. Eski sevgilisi ile konuşması onu biraz olsun kendine getirecektir. Film içindeki müzikler de izleyicinin hoşuna gidecek. İzleyici ortalamaya yakın bir boys’ love ya da LGBT gay temalı film izleyecek.

Film puanlaması IMDb

6.7
TOPLAM PUAN
Konu: 6
LGBT Tema: 7
Görüntü: 6
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 7
Müzikler: 7
Benjamin 2018 LGBT Temalı BL Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0