Between Us (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Between Us (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi

Until We Meet Again

Yüzme takımının kıdemlilerinden olan Win takımdaki birinci sınıf öğrencisi Team'ın tanışmaları, birbirlerine yakınlaşmaları ve bunun etrafında gelişen olaylar konu ediliyor.

The New Employee Güney Kore BL Dizi (BL Webtoon)
Once Again (2022) Güney Kore LGBT Dizi
My Only 12% (2022) Tayland BL Dizi

Between Us (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi. Roman uyarlaması dizi 2019 yılı Tayland yapımı Until We Meet Again dizisinin yan karakterleri olan Win ve Team’in ilişkilerine odaklanıyor. Gay aşk, LGBT dizi, gay gençlik dizisi, ilk aşk, arkadaşlık, LGBT okul dizileri etiketine sahip yapım bölüm. Bölümler ortalama 53 dakika uzunluğunda. Asya gay LGBT dizileri, Tayland BL (boys’ love) eşcinsel konulu dizileri seven ve Until We Meet Again hayranları için çekici bir yapım olacak.

Yüzlerce LGBT gay konulu dizi, film, televizyon programları, Netflix yapımları gibi içerik için yukarıdaki düğmelere dokunabilirsiniz. Yazar olarak sitede içerik üretmek isterseniz kırmızı düğmeye dokunun. Daha yazla LGBT içerik ve film için site menüsüne bakabilirsiniz.

Between Us (2022)

Between Us (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi Konusu

Yıllar önce (1986) birbirini seven iki erkek, eşcinsel ilişkileri ailelerince duyulunca yine ailelerinin gözünün önünde intihar derler. Bu olay ailede derin bir iz bırakır. Aysa reenkarnasyon inancı doğrultusunda dizide intihar eden iki gay sevgili yeniden doğar. Geçimlerini az çok hatırlarlar. Ama aralarındaki bağı bir türlü çözemezler. Tabii ki sonunda aralarındaki bağı çözerler. Aynı bahtsız olayın yaşanmaması için de çabalarlar.

Between Us (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi
Between Us (2022)

Dean ile Pharm ilk dizi olan Until We Meet Again’de birbirlerini bulurlar. Ayrıntılar ve daha fazlası için buraya dokunun. 30 yıl önceki aşk, her şeyi hatırlayan büyük anne ve doğaüstü olaylar ile sonuçlanır. Dizide yan konu olarak Win ve Team’in ilişkisi de yer alır. Between Us (2022) iki arkadaşın aşkını, tanışmalarını anlatır. Tabii ki izleyici ilk diziden de sahneler göreceği gibi ilk dizide ekrana yansımayan öyküleri de görecek.

Yüzme takımının kıdemlilerinden olan Win takımdaki birinci sınıf öğrencisi Team’ın tanışmaları, birbirlerine yakınlaşmaları ve bunun etrafında gelişen olaylar konu ediliyor. İlk diziyi izleyen izleyici hem ilk diziden sahneler bulacak hem de bir nevi ilk dizide olmayan anlatılmayan öyküleri ve ayrıntıları başka açılardan da izleyebilecek.

Between Us (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi
Between Us (2022)

Tabii ki bilindik Tay LGBT (BL) dizilerindeki lüks, zenginlik, mükemmel gençler, mükemmel şehirler ve ışıklı okullar gerçekliği yansıtmıyor. Gerçek yaşamı, kenar mahalleleri, orta halli mahalleleri, toplu taşımayı, kısacası yaşamın gerçek akışını ve şehrin doğal halini görmek oldukça zor.

Dizi punalaması 6.8/10 mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0