Bon Appetit 2023, Güney Kore LGBT BL Dizi

HomeAsya BL Dizileri

Bon Appetit 2023, Güney Kore LGBT BL Dizi

Reklam ajansında çalışan Do Hoon, bir gün kendisine aiham verecek olan eski üniveriste arkadaşına rastlar. Bu rastlaşma iki genç adamın yıllar önce yarım kalan birlikteliklerini tammalamaları için fırsal olacaktır.

The Eighth Sense 2023 LGBT Güney Kore BL Dizi
Star Struck (2023) LGBT Temalı BL Dizi
HIStory5: Love in The Future LGBT BL Dizi

Bon Appetit 2023, Güney Kore LGBT BL Dizi. LGBT Asya dizileri, gay aşk, gay sevgili, ofis, yemek konulu dizi 45 dakikalık 8 bölüm. Boys’ Love izleyici için sakin bilindik Güney Kore dizisi denilebilir. Drama, artık bir diğerinin kopyası gibi olan yemek, restoran, yemekle aşkını ilan etme gibi klişe kalıpları da barındırsa da genel olarak izleyiciye kaliteli bir oyunculuk ve öykü sunuyor.

Bon Appetit 2023, Güney Kore LGBT BL Dizi

Üniversitede reklam ve pazarlamacılık bölümünü okuyan Do Hoon, yeni bir reklam projesi üzerinde çalışır. Çok kısa bir zamanda proje için etkili bir slogan bulmalıdır. Gece gündüz çalışarak reklam veren için düşünce üretmeye başlar. Bu sırada yan komşusu Yoon Soo ile tanışacaktır. Genç adam çok iyi yemekler yapan biridir. Yakında bir restoran açacaktır.

Yapmış olduğu pirinç şarabını yeni komşusu Do Hoon’a verir. İçeçek ile birlikte işe giden Do Hoon, henüz yeni tanıştığı komşusunun kutuya iliştirdiği sözü, reklam sloganı olarak kullanacak ve başarılı olacaktır.

Bon Appetit 2023, Güney Kore LGBT BL Dizi
Bon Appetit 2023

Artık yeni komşusu ile daha sık görüşen ve her gün onun lezzetli yemeklerini ofise götüren Do Hoon, bu gizemli ve yakışıklı adamın kim olduğunu çıkarır. Ünüversitede aynı sınıfta olduklarını hatorlar. Bazı dersleri de ortak almışlardır. Yoon So, okulu bırakmıştır. O günden beri de birbirlerini görmemişken yeniden buluşurlar. Yoo Son okulu, Do Hoon’a âşık olduğu için bırakmıştır.

Her geçen gün birbirlerine yakınlaşan iki eski arkadaşın arasına eski sevgililer girecektir. Bu sırada tek masalık özel restoranını açan Yoon Soo’nun gözü, Do Hoon’dan başkasını görmezken aralarında sorunlar çıkacaktır.

Bu sırada yeni projede iilerleyen Do Hoon ve çalışma arkadaşları emeklerinin karşılığını alacaktır. Öykünün sonunda iki erkek yıllar sonra yarım kalan aşklarına devam edecek midir? Eski sevgili ve rakipleri alt edip birbirlerini anlayabilecekler mi? BL izleyicisi için samimi ve izlemesi kolay, sıradan ve akıcı ilerleyen Günel Kore (Korean BL) BL dizisi izleyicisi için ortalama bir izleme kalitesi sunacak.

Oyuncular:

  • Lee Ki Taek (Lee Yoon Soo)
  • Yoo Jung Hoon (Jung Do Hoon)

Dizi puanlaması mydramalist

6.8
OVERALL SCORE
Screenplay: 6
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Bon Appetit 2023, Güney Kore LGBT BL Dizi

COMMENTS

WORDPRESS: 0