Bonding Netfix Dizi İncelemesi Yorumu Konusu

Ana SayfaGay LGBT Diziler

Bonding Netfix Dizi İncelemesi Yorumu Konusu

Bonding Netflix'in orijinal yapımlarından bir dizi. Dizi de master olmamak isterken başına bela alan iki arkadaşı konu ediyor

Ay Işığı Moonlight 2016 Gay LGBT Film
I Will Knock You (2022) Tayland LGBT BL Dizi
Kamisama no Ekohiiki Japon BL LGBT Dizi

Bonding Netfix Dizi İncelemesi Yorumu Konusu. Netflix orijinal yapımıdır. Netflix’in komedi, drama türündeki dizisi 16-18 dakikalık bölümlerden oluşuyor. Toplamda 1 saat 47 dakikalık bir sineme filmi izlemiş gibi oluyorsunuz. Bu haliyle insanı sıkmayan, bir oturuşta izlenebilecek bir dizi. Netflix’in bu tür farklı ve marjinal içerikli yapımlarını izlemeyi seviyorum. Cinsellik içerikli bir dizi. Ama dizide komedi ve drama da var, sadece cinsellik üzerine kurulmuş bir dizi değil. 2021 yılı Ocak ayında ikinci sezonu yayınlanan dizi, seks fantezileri üzerine kurulmuştur. Fantezi adı üstünde, kimin fantezisi yok ki! Ama dizide ekstrem fanteziler var. BDSM, master, slave, bağlama, işeme, deri elbiseler… Ama daha çok dizinin adından da anlaşılacağı gibi bağlama üzerine fanteziler ön planda. Dizi sapıklık ya da sapkınlık değil tam tersine var olan şeyleri gösteriyor. Daha gazla dizi ve film için tıkla.

Bonding Netfix Dizi İncelemesi Yorumu Konusu

Bonding Netfix Dizisinin ikinci sezonu yayınlanacağını pek sanmıyordum. Bu tür fanteziler seks sırasında, seksi eğlenceli yapmak için uygulanabiliyor. Zaten seksin kendisi bir sapkınlık, sapıklık değildir. Her insan seks sonucu dünyaya gelmiştir. Bunu bile düşününce seksin lafının bile geçmesinin ayıp olduğunu anlamak zor. Seksi anlamamak için, seksin yasak hatta çocuk doğurmanın iğrenç bir şey olduğunu konu eden Cesur Yeni Dünya, Aldous Huxley distopyası gibi bir dünya hayal etmek gerekli.

Bonding Netfix Dizi İncelemesi Yorumu Konusu

Bonding Netfix Dizi

Dizinin konusuna gelelim. Bonding Netflix yapımları arasında bana göre en eğlenceli olan dizilerinden. Dizinin kısa özeti şu şekilde: Master yani hanımefendi olarak seks fantezisi hizmeti veren Tiff bir gün komedyen Pete ile tanışır. Pete’e zorla yardımcılık yaptırır. Pate buradaki tecrübelerinin komedi gösterilerinde kullanır.

Bonding Netfix Dizi İncelemesi Yorumu Konusu

Bonding Netfix

Tabii  ki başları belaya gider, polis peşlerine düşer. Hem özel yaşamlarında hem de ilişkilerinde kırılma noktaları vardır. Pate, gay olarak sevgilisi ve ailesi ile sorunları vardır. Master ise sevgilisi ile ve gerçek yaşamdaki kimliği ile işi ile ilgili sıkıntılar yaşar. Bir yanda da yeniden sertifika alıp hanımefendi ya da madam (master) olarak işine devam etmek ister. 

Diziye puanım: imdb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Akıcılık: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Müzikler: 7
Bonding Netfix Dizi net 7 değerinde :)

Yorumlar

WORDPRESS: 0