Boys Be Brave! Güney Kore LGBT Temalı Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Boys Be Brave! Güney Kore LGBT Temalı Dizi

Eve gelen davetsiz misafir: dizi ya da webtoondaki ana konu eve gelen yabancı konuk üzerine kurgulanıyor.

We Are 2024, Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Time The Series (2024) Tayland LGBT BL Dizi
Night Dream Tayland LGBT BL Dizi

Boys Be Brave! Güney Kore LGBT Temalı Dizi. 2024 yapım 8 bölümlük webtoon uyarlaması LGBT temalı BL (boys’ love) drama 28dk. Dizi gay aşk, eşcinsel sevgili, gençlik aşkı, Güney Kore BL temalı diziler etiketinde. Webtoon, BL çizgi roman uyarlası dizinin konusu ve yorumuna geçelim.

Daha fazla LGBT temalı filmler ve diziler için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki düğmelere dokunarak en popüler BL film ve dizilere erişebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi yazarak katkıda bulunabilirsiniz.

Boys Be Brave! Güney Kore LGBT Temalı Dizi

Hayalindeki ideal sevgiliyi arayan ve genelde belleğinde bir kız portresi çizen Kim Jin Woo biraz da kafa karışıklığı içindedir. Genelde yalnız takılmayı sever kendi evinde yaşar. Okul yaşamı da iyi gider. Bu sırada neredeyse bütün webtoon ya da Bl üniversite dizilerinde ya da genel olarak BL dizilerindeki ortak tema izleyicinin karşısına çıkacak.

Eve gelen davetsiz misafir: dizi ya da webtoondaki ana konu eve gelen yabancı konuk üzerine kurgulanıyor. Baktığımızda Güney Kore Gay temalı dizi basit bir kurguyla geliyor. Burada da davetsiz misafir ya da gizli aşık Jung Ki Alt adındaki bir üniversite öğrencisidir.

Konu izleyicinin tahmin edeceği gibi gelişecektir. Biraz kavga, ayrışma sonrası istenilen şekilde birbirleri ile eş olacaklar mı? Diğer bir çift de dizide alt konuyu oluşturuyor. Onlar da Kim Jin Woo arkadaşları.

Kısacası izleyici için daha önce izlediklerine benzer bir BL dizi olacak. Yine de komedi, aşk isteyen izleyici diziyi sevecek. Yüzlerce kalıp üretim BL dizilerine biri daha eklenmiş olabilir mi sizin yorumunuz nedir?

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0