Boys Jonas (2018) Gay Temalı Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Boys Jonas (2018) Gay Temalı Film

Jonas 2018 yılı Netflix yapımı aşk drama türünde bir filmdir. Lise yıllarında büyük bir trajedi yaşayan Jonas 15 yıl boyunca unutamadığı olay yaşamını bir çıkmaza sokar.

Maschile Singolare (2021) LGBT Temalı Film
85 Yazı Summer of 85 Gay LGBT Temalı Film Konusu
Customized Companion (2017) BL Gay Temalı Film

Boys Jonas (2018) gay temalı Netflix orijinal yapımı bir film. Aşk, drama kategorilerinde film izlemeyeyi sevenler için Jonas iyi bir olacaktır. Her ne kadar bilindik bir konu, çok hareketli olmayan bir film olmasa da sağlam bir drama olduğu söylenebilir. Özelikle izleyiciyinin dikkatini dağıtmadan kendini filme verebilmesi önemlidir. Yani izleyici kendini kurgunun bir parçası gibi görmeli. Film 6.5 puan ya da 3.5 yıldızı hak ediyor. Filmi Netflix üzerinden izlemeniz mümkün. Hadi filmi beğendiysen izle!

Yüzlerce LGBT filmler, Netflix, Prime Video orijinal yapımları, Asya yapımları için site menüsüne bakabilirsiniz. Yukarıdaki renkli düğmere dokunarak en popüler yapımlara erişebilirsiniz. Yorum ve önerilerinizi yazmayı unutmayınız.

Jonas 2018 İzle – Konusu

Beraber çok iyi vakit geçiriler. Şehirdeki gay mekanına gitmeye can atarlar. Fakat yaşları tutmadığı için mekana giremezler. Güzel vakit geçiriler ve birlerini gerçekten de severler. 

Jonas, eş cinsel gay cinsel kimliği ile ailesi tarafından onaylanan içine kapanık, fazla arkadaşı olmayan biridir. 1997 yılında lisedeyken sınıfına yüzünde yara izi bulunan gizemli ve ilig çekici öğrenci Nathan gelir. Yara izi ile ilgili hikaye anlatan Nathan, Jonas’ın daha da ilgisini çeker. Aralarında aşk başlar. Okulda arkadaşları ile olan ayrımcılığa ve bazen de kaba kuvvete karşı Nathan bazen çok eğlenceli bazen de çok tehlikeli çözümler üretir. Jonas, her geçen gün daha fazla âşık olur.

Jonas 2018

Bu beraberlik acı bir olayla son  bulur. Jonas,  olayın gizemi ve etkileri 15 yıl geçmesine rağmen unutamaz. Sürekli kavgaya karışarak dayak yer. En sonunda erkek arkadaşı onu evden atar. Jonas, Nathan’ın erkek kardeşi ile iletişime geçer. Liseden beri görmediği Nahtan’ın annesini, evini görür ve 15 yıl önceki olayı tekrar muhasebe ederler. Ozaman henüz anne karnında olan Nathan’ın kardeşi de olaya dahil olur. 15 yıl süren bir pişmanlık ve yıkım ve sevdikleri birini kaybeden üçlü acaba bütün pişmanlıkları ve suçluluk duygularını bastırıp, her şeyi çözüp yaşamlarına geç de olsa devam edebilecekler mi?

Film puanlaması IMDb

6.6
TOPLAM PUAN
Oyunculuk: 6
Konu: 7
Akıcılık: 7
Screenplay: 6
LGBT Tema: 7
Boys Jonas (2018) Gay Temalı Film

Yorumlar

WORDPRESS: 0