Boys Jongens 2014 LGBT Temalı Film İzle

Ana SayfaGay LGBT Film

Boys Jongens 2014 LGBT Temalı Film İzle

Boys Jongens 2014 LGBT Temalı Film. Farklı yükümlülükleri ve zorlukları olan iki genç acaba zorlukların altında kişiliklerinden ve kendileri olmaktan vazgeçecekler mi?

Hafta Sonu Weekend 2011 LGBT Gay Temalı Film
Beach Rats 2017 Gay LGBT Temalı Film
Star and Sky: Star in My Mind (2022) BL Taylan Dizisi

Boys Jongens 2014 LGBT Temalı Film İzle bu kategorideki izlenilebilecek drama ve aşk kategorilerindeki filmlerden. Aynı okulda ve aynı spor takımındaki iki gay gencin öyküsü. Aslında LGBT temalı filmler aşağı yukarı birbirleri ile aynıdır. En çok işlenen konular homofobik okul arkadaşları, eş cinselliği anlamadığı için karşı çıkan aile ya da arkadaşlar. Şiddet ve nefret tabii ki neredeyse bütün filmlere konu olmuştur. Boys Jangens yine Hollanda yapımı bir film. Eş cinsel LGBT özellikle gay temalı filmlerde Hollanda ve Kuzey Avrupa yapımları her geçen gün artıyor. Konuları bahsettiğim gibi benzer olsa da gerek müzikleri gerekse filmlerin görüntü yönetimleri izleyiciyi çekmeyi başarıyor. Filmler, eş cinsel bireylerin uzaydan gelmediğini konunun seks kadar basit bir cinsel yönelim olduğunu gösteriyor. Diğer yandan da homofobi ve şiddetin doğuracağı sonuçları da anlamak isteyenlere açıkça anlatıyor.

LGBT Temalı Filmler  Ne Anlatmak İstiyor?

Eş cinselliğin ya da cinsel yönelimlerin hâlâ taş devri şartlarına göre değerlendirildiği bir dünyada yaşıyoruz. Boys Jongers filminde âşıklar bu sırrın öğrenilmesinin bazı bedellerinin olacağı bilirler. Milli Bayrak yarışması çok önemlidir ve eş cinselliğinin öğrenilmesi takımdan atılmaya neden olabilir. Diğer yandan Marc, sert bir erkek gibi olmak zorundadır, aile yapısı bunu gerektirir. Gay olması sanki bu ortamda sorun olacaktır. Eş cinsel kimliklerinin ortaya çıkması eş cinsel bireyleri bir anda bir suluboya tablodan akan renkler gibi, yaşamdan ve toplumdan uzaklaştırabilir. Kazanan her zaman aşk olmaz.

Boys Jongens 2014 LGBT Temalı Film

Boys Jongens 2014

Milli Bayrak yarışması için okulun spor takımında hazırlık çalışmaları vardır. Sieger, antrenmanlara düzenli olarak katılır. Arkadaş ortamında yer edebilmesi için kız arkadaşının olması ve bir kızla sevişmesi de kendini, çekiciliğini ve tam bir erkek olduğunu kanıtlaması için gereklidir. Yine ailevi sorunlar yüzünden de asla eş cinsel olduğunu söylememelidir. Sieger, kendine bir kız arkadaş bularak toplumun ve arkadaş çevresinin kendisine dikte ettiği gibi yaşamaya başlar.

çpüşen eş cinsel çift sanat

Daha fazla LGBT gay temalı filmler, diziler, TV şovları için TIKLA

Takımdan Marc adında biri ile tanışır. Marc da zor bir ailede yaşar ve bir motosiklet kazasında annesini kaybettiğinden beri motosiklet evde yasaktır. Ağabeyi gizlice motosiklet kullanmak için, arkadaşları ile birlikte bir antrenman yerine giderler. Motor kadar eş cinsellik de yasaktır. İkisi de gizlidir. Sieger ve Marc göl kenarında her fırsatta gizlice sevişmeye birlikte olmaya başlarlar. Bir yandan da ailevi zorluklar, yasaklar kayıplar ile sınanırlar. Motor yerini keşfeden ikili artık yeni bir ortama daha girmiş olur.

Boys Jongens 2014

Sieger bir yandan Milli Bayrak yarışması için çalışırken diğer yandan da reddettiği cinsel kimliğini kabullenip Marc ile birlikte olmaya devam edebilecek midir? Marc, yasak olan motosikleti kullanıp, annesinin acısını ailecek unutup bütün yasakları ve korkuları bir tarafa bırakıp aşkını babası ve kardeşine ilan edebilecek midir? 

Boys 2014

Boys Jongens gerek film müzikleri gerekse filmin çekildiği ortam olsun izleyeni kendine çeken bir film. Yaz ayı, men yeşil bir kasaba, sessizlik ve sükûnet ve doğa… İçinde bir de aşk ve özgürlük varsa insan başka ne ister ki!

Puanlamam IBDb

7.4
TOPLAM PUAN
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
Senaryo: 7
Müzik: 8
Görüntü: 8
Boys Jongens yasaklar ve zorunluluklar altında kalan duygular...

Yorumlar

WORDPRESS: 0