Bron Broen Polisiye Dizi İnceleme ve Yorum İzle

Ana SayfaFilm Dizi

Bron Broen Polisiye Dizi İnceleme ve Yorum İzle

Bron Broen Polisiye Dizi İnceleme ve Yorumu. Polisiye ve suç kategorisinde dizileri sevenler için orijinal ve çok iyi bir İsveç Danimarka yapımı dizi

Buenos Aires’te Ölüm (Death in Buenos Aires) Film
Matmazel Noraliya’nın Koltuğu İnceleme Özet
Fareler ve İnsanlar John Steinbeck Kitap Özeti Konusu İncelemesi

Bron Broen Polisiye Dizi İnceleme ve Yorum İzle. Polisiye, gerilim, suç, gizem dizi tavsiyeleri istediğimizde bize genelde Amerikan yapımı dizileri tavsiye ederler. Ama şimdi haksız da değiliz, her yerde Holywood dizileri var. Ama bu defa İsveç ve Danimarka yapımı bir film olan (Köprü)  Bron | Broen  “The Bridge” dizisi öyle hiç de alıştığımız türden değil… Polisiye, suç dizileri kategorisinde en iyilerden. Dizinin Amerikan uyarlaması da yapılmıştı.

 Zihninde Yer edecek daha fazla film ve dizi için TIKLA

Bron Broen Polisiye Dizi Öncesi Klasik Polisiyelerin Eleştirisi

Bron Broen dizisinden bahsetmedne önce eğlenceli bir eleştiri yapmak istiyorum: Amerikan polisiye dizilerindeki bilgisayar takipleri Arka Sokaklar’da Aylin’in süper bilgisayarı kadar olmasa da pek de maharetlidir. Tabii ki Criminal Mind’daki Garsia’nın bilgisayarınını da unutmamak lazım. Her şeyi bulabiliriz.

Bron Broen Polisiye Dizi İnceleme ve Yorum İzle

Bron Broen

Telefon takibi 30 saniye VGA kamera çözünürlüğünde fotoğrafları 4K çözünürlüğe kadar netleşitrebilirler…

Hatta süper bilgisayarın başındaki dâhi ajanımız o kadar zekidir ki her şeyi halleder ve yüzünüzde maske bile olsa kaçamazsınız gelişmiş yazılım sizi bulur hem de 15 saniye 33 mili saniye 999 mikro saniye ve 1.756… nano saniyede hemen halleder. (hesapsız salladım, hesaplamalar gelişigüzel sadece kalabalık yapsın istedim)

Bron Broen Polisiye Dizi İnceleme ve Yorum İzle

Bron Broen

Desteksiz 2 ortak dünyayı karşısına alabilir . Mermileri hiç bitmez.Ve asla ana karakterlere bir şey olmaz, karakterler 9 değil 99 da değil 999999999999 canlıdır… Olaylar dakikasında çözülür. Işıktan hızlı olay yerine giderler… Cep telefonu takibini bırakın araçların takibini bile GPS ile nano saniyeler içinde bulurlar… Ölüler dirilir. Mutlu sonla biter. Bazen sevilen bir karakter ölse de biz biliriz ki diğer sezonlarda çıkacaktır. Öyle de olur…

Dahası var fakat kim yazacak şimdi!

Dizi İnceleme ve Yorum ve Konusu

Bron Broen dizisi konusu: İsveç yapımı dizi. İlk sezon 2011 yılında yayınlansa da yapımcı çok hımbıl olacak ki henüz 4. sezonu (final) 2018’de yayınlanmaya başladı… Yukarıdaki saydıklarımın hiç biri bu filmde yoktur. Bulamazsın. Olaylar süper hızla çözülmez. Bilgisayar başındaki süper zeki ajan süper güçlü bilgisayarla flört ederek her şeyi nano saniyelerde çözmez. Çoğunlukla elleri kolları bağlıdır. Olayları halletmek için uğraşırlar.

Bron Broen Polisiye Dizi İnceleme ve Yorum İzle

Bron Broen

Filmdeki öyküleme harikadır. Olay örgüsü örneğin bir şirketin müdürünün yaşamına kara iner. Siz ne alaka bu şimdi der ve olayla nasıl bir bağlantısı olacak dersiniz. Bunun gibi 4-5 ayrı örgü bir yerde ufacık bir etkileşimde olsa birbirine bağlıdır. (Bana yeni yazdığım bir uzun öykü için ilham kaynağı oldu. Tabii ki bu öyküyü takma adla WattPad üzerinden ve Play Kitaplar üzerinden yayınlayacağım, bitse bir)

Bron Broen Polisiye Dizi İnceleme ve Yorum İzle

Bron Broen Köprü

İsveç ve Danimarka arasını bağlayan köprüde başlayan olaylar ile filmin ilk sezonu başlar. Otistik özellikler gösterdiğini düşündüğüm uyumsuz ve duygulardan yoksun; ama iyi bir İsveç polisi Saga ile Danimarka polisi Martin ortak çalışırlar. Daha sonra Saga’nın yeni ortağı 3. sezonla birlikte değişecektir. İki ülke arasında gerçekleşen sır dolu cinayetleri çözmek hiç de kolay olmayacaktır. Olayların seyircinin istemediği gibi gelişen bir film… Sevilen karakterler öldürülebilir. “Bari ona bir şey olmasaydı” “sizin senaryonuza” dersiniz.

Paunlama IMDb

8.6
TOPLAM PUAN
Konu senaryo: 9
Akıcılık: 9
Görüntü: 8
Polisiye Kalitesi: 9
Oyunculuk: 8
Bron Broen polisiye ve suç türünde dizi sevenler için iyi seçim

Yorumlar

WORDPRESS: 0