Bugün Aslında Dündü Groundhog Day 1993 Filmi

Ana SayfaFilm Dizi

Bugün Aslında Dündü Groundhog Day 1993 Filmi

Sabah saat 06:00'da uyanan Phil, bir önceki günü tekrar yaşadığını fark eder. Kendini tekrar eden bir günde, bir zaman döngüsünde bulur. Gün kendini tekrar der. Döngüden kurtulmak için her şeyi yapar.

Enoshima Prism (Purizumu) 2013 Filmi
Sisyphus: The Myth 2021 Zaman Yolculuğu Konulu Dizi
Yarının Sınırında Edge of Tomorrow 2014 Film Konusu Özeti

Bugün Aslında Dündü Groundhog Day Filmi. Zaman döngüsü konulu, zamana ya da aynı güne sıkışmak, sürekli aynı günü yaşamak konulu film 1s 41dk uzunluğunda. Zaman döngüsü ve aynı döngüye sıkışıp kalma temaları filmlerini seven izleyici 1993 yapımı bu filmi sevecektir. Zamanla oynama, zamanın tuhaflıkları ile ilgili filmler arasında fantezi de önemli bir yeri var. Daha fazla zaman döngüsünde hapsolmak temalı film ve dizi için buraya dokunun.

Daha fazla zaman yolculuğu konulu film, dizi, bilim kurgu yapımları ve daha fazlası için yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Sitede yazar olmak istiyor musunuz? Kırmızı düğmeyi kullanarak ilgili menüye gidebilirsiniz.

Bugün Aslında Dündü Groundhog Day 1993 Filmi

Ulusal bir kanalda hava durumu spikerliği yapan Phil ayrıca oldukça ünlüdür. Haber prodüktörü, kameramanı ile birlikte batı Pennsylvania’daki bir köye giderek orada kış şenliklerine katılacaktır. Bu şenlikte baharın gelip gelmeyeceğini tahmin eden dağ sıçanına soru sorulması ile başlar. Phil, haberini yapıp buradan gitmek niyetindedir. Zaten pek de mutlu olduğu söylenemez.

Bugün Aslında Dündü Groundhog Day 1993 Filmi
Bugün Aslında Dündü Groundhog Day 1993

Hava durumu tahminleri, akşama büyük bir fırtına beklemektedir. Ama Phil’e göre hava yağışsız olacaktır. Fakat fırtına çıkınca ekiple birlikte otele geri döner. Phil yaşlıların buluduğu demode bir otelde kalmayı tercih eder. Rita ise prodüktör olarak Phil hakkında endişelenecektir. Akşam fırtına çıkar.

Bugün Aslında Dündü Groundhog Day 1993 Filmi
Bugün Aslında Dündü Groundhog Day 1993

Sabah saat 06:00’da uyanan Phil, bir önceki günü tekrar yaşadığını fark eder. Kendini tekrar eden bir günde, bir zaman döngüsünde bulur. Gün kendini tekrar der. Döngüden kurtulmak için her şeyi yapar. Bu sırada Rita’yı elde etmek için elinden geleni de yapar. Aklının estiği gibi yaşar. Her şeyi tadar. Yaşamı boyunca istediği gibi yaşamamıştır. Kendisi gibi olmak ve çılgınca yaşamak ona iyi gelecektir. Rita ile sevgili olmayı başarınca artık gün kendini tekrar etmeyecektir.

Bugün Aslında Dündü Groundhog Day 1993 Filmi
Bugün Aslında Dündü Groundhog Day 1993

Zamana sıkışıp kalmak temalı bu fantezi, komedi, romantik filmde kış mevsimini de hissedeceksiniz. 1993 yılında yapılan film zaman döngüsüne sıkışmak temasında yapılan ve artık klasik bile sayılan bir film. Film komedi ağırlığı ile izleyicisini tatmin edecek. Film oldukça akıcı. Belli bir film kültürü olan ve kaliteden anlayan izleyici için iyi bir seyir olacaktır.

Film puanlaması IMDB

7.5
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 8
Akıcılık: 8
Müzik: 7
Komedi: 8
Bugün Aslında Dündü Groundhog Day Filmi

Yorumlar

WORDPRESS: 0