Bugün Eve Yalnız Dönmek İstiyorum LGBT Temalı BL Film

Ana SayfaGay LGBT Film

Bugün Eve Yalnız Dönmek İstiyorum LGBT Temalı BL Film

Bu sırda sınıfa yeni bir öğrenci gelir. Gabriel, kimsenin oturmadığı Leo'nun arka sırasında oturur. Daha ilk andan itibaren, Gariel'in sesini duyar duymaz onun hakkında bir şeyler sezen ve görmediği bu yeni arkadaşını çekici bulan Leo, Gabriel'i arzulayacaktır.

The Man with the Answers LGBT Temalı Film
Hafta Sonu Weekend 2011 LGBT Gay Temalı Film
Pihalla (Screwed) 2017 LGBT Gay Temalı Film

Bugün Eve Yalnız Dönmek İstiyorum LGBT Temalı BL Film. Orijinal adı Hoje Eu Quero Voltar Sozinho olan LGBT temalı, BL (boys’ love) film 1s 36dk uzunluğunda. The Way He Looks İngilizce adıyla da bilinen gay aşk, gay sevgili, eş cinsel sevgili, gay gençlik okul filmleri etiketine de sahip film 2014, Brezilya yapımı.

Daha fazla LGBT film, dizi, BL Asya filmleri, Netflix, Prime Video yapımları ve daha fazlası için site menüsüne bakabilrisiniz. Yukarıdaki düğmere dokunarak popüler ve en kaliteli içeriğe erişebilirsiniz. Yorum yazmayı unutmayın, düşünncelerinizi önemsiyoruz.

Hoje Eu Quero Voltar Sozinho (The Way He Looks)

Bugün Eve Yalnız Dönmek İstiyorum LGBT Temalı BL Film

Orijinal adı Hoje Eu Quero Voltar Sozinho, İngilizce adı The Way He Looks olan BL, LGBT temalı film kör genç Leonardo’nun yaşamına odaklanıyor. Lise öğrencisi Leo, sınıf arkadaşı Laura ile oldukça yakındır. İki arkadaş gelecek planları yapar. Leo, Amerika’ya gitmeyi hayal eder. Bu sırada farkında olmasa da Laura, ona âşıktır. Sınıfta kullandığı özel daktilo yüzünden arkadaşları tarafından sürekli alay konu olan Leo için yaşam zordur.

Bugün Eve Yalnız Dönmez İstiyorum LGBT Temalı BL Film
Bugün Eve Yalnız Dönmek İstiyorum

Sınıftaki zorbalar tarafından sık sık kötü muamele görecektir. Bu sırda sınıfa yeni bir öğrenci gelir. Gabriel, kimsenin oturmadığı Leo’nun arka sırasında oturur. Daha ilk andan itibaren, Gariel’in sesini duyar duymaz onun hakkında bir şeyler sezen ve görmediği bu yeni arkadaşını çekici bulan Leo, Gabriel’i arzulayacaktır.

Kısa sürede arkadaşlıkları gelişir. Bu sırada ilişkileri ilerler. Laura ise Leo’nın yeni arkadaşa yakınlaşmasını kıskanır. Aralarında geçici bir ayrılık olacaktır. Bu sırada sınıf arkadaşlarının saçma davranışları devam ederken Leo ile Gabriel birbirlerini sevdiklerini farkedecektir.

Filmde özellikle bazı sahnelerde kameranın Leo’nın yüzünün yarısına kulak ve gözüne odaklanması oldukça etkili olmuş Bu çekim tekniği ile izleyici Leo’nun aslında göremese de duyarak adeta gözüyle görmüş gibi etkilendiğini alnlıyor. Cinsel yönelim asla bir başkasına özenerek ya da aile baskısı ve çevreden etkilenerek gelişmediğini de filmde oldukça etkili bir anlatımla izleyicisine aktarıyor. Çevresinden adeta izole olan yaşamı kulakları ile imgeleyen gay genç Leo bir sesten bile erkek arkadaşını belirlemiştir. Eş cinsellik canlılığın orijinalinde bulunan doğal bir yönelimdir.

Film puanlaması IMDb

7.4
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 8
Oyunculuk: 8
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Bugün Eve Yalnız Dönmek İstiyorum Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0