Bump Up Business 2023 Güney Kore BL Dizi

Ana SayfaGay LGBT Diziler

Bump Up Business 2023 Güney Kore BL Dizi

Şarkı grubu konsepti gereği eş cinsel çift gibi davranan Aden ve Jihoon gerçekten birbirlerinden hoşlanmaya başlayacaktır.

Oh! My Sunshine Night (2022) Tayland BL Dizi
Check Out (2022) Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Past Senger 2023 Tayland LGBT BL Dizi

Bump Up Business 2023 Güney Kore BL Dizi. Webtoon uyarlaması LGBT temalı 8 bölüm 16 dakikalık dizi ayrıca gay aşk, gay sevgili BL diziler, (South Korea boys’ love series), eş cinsel gençlik dizileri, müzik gurubu gibi etiketlere de sahip. BL izleyici bu BL webtoon uyarlaması diziyi izlerken ortalama bir izleme keyfi alacak. Şimdi dizinin konusu ve incelemesinde.

Bump Up Business

Bump Up Business 2023 Güney Kore BL Dizi

Henüz yeni yeni ünlüler arasına katılan ve oldukça acemi şarkıcı Aden, çocukluğundan beri Amerika’da yaşamıştır. Yetenekleri ile gelecek vaadeden biridir. Yeni projede yer alacaktır. Yeni bir şarkı grubu kurmak isteyen prodüksüyon şirketi Aden’in yanına partneri olarak Jihoon’u seçerler. Jihoon adı bir skandala karışmış ünlü bir şarkıcıdır. Eski ününü ve saygınlığını tekrar kazanmak istemektedir.

Bump Up Business 2023 Güney Kore BL Dizi
Bump Up Business 2023

Aden de bu sayede ünlenecektir. İkili birbirini tamamlayacaktır. Fakat partonları onların yalandan da olsa eş cinsel çift gibi görünmelerini ister. Şarkı gurubunun konsepti bu şekilde olacaktır. İlk başta birbirleri ile uyumsuz görünen çift her geçen gün gerçek bir sevgili gibi davranmaya başlayacaktır. Fakat Aden’in aslında Jihoon’un ününden faydalandığı ve gerçekten sevgili olmadıkları gibi dedikoduların da önüne geçmek gerekmektedir.

İkili her geçen gün birbirlerini gerçekten sevmeye hoşlanmaya başlar. Bu arada eski sevgililer ve arkadaşlar da ikilinin arasındaki yakınlaşmayı kısa süreliğine engeller. Bir yandan şarkı provaları, anlaşmalar devam ederken diğer taraftan da ikilinin konsept gereği sevgili olmaları yavaş yavaş gerçeğe dönüşmeye başlayacaktır.

Güney Kore yapımı webtoon uyarlaması BL dizi ünlüler dünyasının, sosyal medya göndelerinin arka yüzünü de gösteriryor. Aslında ünlülerin dünyası, sosyal medya fenomenlerinin bütün gösterileri kurgu üzerinde ilerler. Dizi konu olarak bilindik olsa da orijinal ögeler de barındırıyor. Oyunculuk ve görsel olrak da ortalama bir kalitede denilebilir. Şarkı, müzik konulu basit ve dallanıp budaklanmayan mini dizi seven izleyici diziyi sıkılmadan izleyecek. Tabii ki her Asya LGBT yemalı dizi de olduğu gibi ışıl ışıl oyuncular ve çok temiz mekanlar dizinin gerçeklikle kopuk olduğunu açıkça gösteriyor.

Dizi puanlaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Screenplay: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
Oyunculuk: 6
BL Tema: 8
Bump Up Business 2023 Puanlaması

Yorumlar

WORDPRESS: 0