Chains of Heart LGBT Temalı Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Chains of Heart LGBT Temalı Tayland BL Dizi

Yıllar önce sevgilisi ölen, kendi kurtulan Ken, ailesinin restoranında yaşamaya devam eder. Burada eski mafya bağlantılarından ve çatışma halindeki ailelerden uzaktadır.

Kimi ni wa Todokanai 2023 Japon BL Dizi
Unintentional Love Story (2023) Güney Kore BL
Step by Step LGBT Temalı BL Tayland Dizisi

Chains of Heart LGBT Temalı Tayland BL Dizi. 2023 yapımı Tayland LGBT temalı BL (boys’ love) drama 10 bölüm. LGBT gay diziler, Tayland BL, gag sevgili, gay aşk, mafya, suç temaların da içeren BL izleyicisine bol sevişme sahneleri ile dolu, aşk acısı, ihanet temalarında, ortalamadan düşük bir mafya teması ile bilindik bir dizi sunuyor. Tayland okul BL dizilerinden sıkılan izleyici için farklı bir dizi olarak düşünülebilir.

Daha fazla LGBT gay temalı dizi, film, belgeseller, televizyon şovları LGBT Netflix yapımları gibi yüzlercesini site menüsünde bulabilirsiniz. Yukarıdaki düğmeler sizi hızlıca en popüler kategorilere götürecek. Yorum yazmayı unutmayın

Chains of Heart 2023 Thai BL

Chains of Heart LGBT Temalı Tayland BL Dizi

Yıllar önce sevgilisi ölen, kendi kurtulan Ken, ailesinin restoranında yaşamaya devam eder. Burada eski mafya bağlantılarından ve çatışma halindeki ailelerden uzaktadır. Arkadaş grubu ile kendi halinde yaşarken, geçmişin izleri yakasını bırakmaz. Birkaç defa saldırıya uğrar. Yüzü kapalı biri tarafından uğradığı saldırılardan kurtulur.

Chains of Heart LGBT Temalı Tayland BL Dizi
Chains of Heart 2023

Gizemli biri sürekli olarak Ken’e saldırırken yine diğer bir gizemli yabancı adam Cheng Talu, onu ssaldırılard kurtarır. Sevgilisinin bedenine nihayet ulaşılmıştır. tanınmayacak durumdadır. Cenaze töreni düzenlenir. Törende düşman aileler bir araya gelecektir. Ken, sorumlularla dalaşacaktır. Burada da bir saldırıya uğrar. Yine yardımına gizemli Chebg Talu koşacaktır.

Bir yandan saldırganın peşine düşerken diğer yandan da sevgilisinin yaşıyor olabileceğini düşünür. Mafyanın diğer aile üyeleri ise yeni saldırılar planlamaya başlar. Dizideki gizemler ilerleyen bölümlerde çözülecek, Ken gerçekleri öğrenecektir. Mafya ve düşman aileler gerçekten de Ken’in peşinde midir? Sevgilisi gerçekten de ölmüş müdür?

Chains of Heart LGBT Temalı Tayland BL Dizi
Chains of Heart Tayland BL

LGBT gay diziler, BL diziler, gay aşk gibi temalara sahip mafya dizisi bilindik Tay dizilerinden. Suç, mafya temaları her zamanki gibi oldukça basit duruyor. Fakat lise, üniversiteli, genç gay dizilerinden sıkılan BL izleyicisi için farklı bir seyir sunacak dizi ortalama bir yapım.

Dizi puanlaması mydramalist

6.6
TOPLAM PUAN
Screenplay: 6
Görüntü: 6
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Chains of Heart LGBT Temalı Tayland BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0