Check Out (2022) Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Check Out (2022) Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Daonuea, kısa bir tatil için gittiği tatil köyünde Nine ile tanışır. Çok kısa süren bu tatilde birlikte olurlar. Aralarında çok kısa bir tatil ilişkisi başlar. Daonuea, aslında Nine'den hoşlanmıştır.

Golden Blood 2021 BL LGBTQ Dizi ve Film (Movie)
Kamisama no Ekohiiki Japon BL LGBT Dizi
Bump Up Business 2023 Güney Kore BL Dizi

Check Out (2022) Tayland LGBT Temalı BL Dizi. LGBT gay temalı, BL etiketine sahip dizi 60 dakikalık 12 bölüm olarak yayınlanıyor. Gay, aşk, boys’ love ya da boy love, eşcinsel aşk, gay dizi gibi kategorilere de giren drama, komedi dizisi Asya BL yapımlarını seven izleyici için ortalamanın üzerinde bir seyir kalitesi sunacaktır. Özellikle Tyaland LGBT gay okul, gençlik dizilerinden sıkılan izleyici diziyi ve oyuncuları sevecektir. İzleyici Daonuea karakterini daha önceki BL dizilerden hatırlayacaktır.

LGBT gay, BL dizi film, belgesel, animasyon, Asya, Netflix yapımları gibi yüzlerce dizi ve film için yukarıdaki düğmeleri ve site menüsünü kullanabilirsiniz. Sitede yazar olmak ya da siteye içerik göndermek isterseniz kırmızı düğme yardımı ile ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

Check Out (2022) Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Daonuea, kısa bir tatil için gittiği tatil köyünde Nine ile tanışır. Çok kısa süren bu tatilde birlikte olurlar. Aralarında çok kısa bir tatil ilişkisi başlar. Daonuea, aslında Nine’den hoşlanmıştır. Nine, Daonuea numarasını alır ve arayacağını söyler. Fakat üç ay boyunca arayıp sormaz. Adeta ortadan kaybolur. Kız arkadaşı ile yaşayan ve onu mutsuz etmek istemeyen Nine, sessiz ve tepkisiz kalmayı seçtiği anlaşılır.

Check Out (2022) Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Check Out (2022)

Üç ay sonrasında Daonuea, eski sevgilisinin prodüksiyon şirketinde çalışmaya başlar. Eski sevgilisi tekrar sevgili olmak için uğraşır. Fakat tekrar sevgili olmaya niyetli olmayan Daonuea, sevgili olmasa da yakın arkadaş olmayı kabul eder. Tekrar sevgili olmayı denemeye çalışır. Bu sırada şirkete Tee’nin eski bir arkadaşı gelir. Bu arkadaş Nine’dir ve yeni bir proje ve büyük bir iş getirecektir.

Check Out (2022) Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Check Out

Daonuea, ile birbirlerini tanımıyor numarası yapmaya başlarlar. Fakat Nine, Daonuea’yi sevdiğini söyler ve neden aramadığını açıklar. Birlikte oldukları bir geceden sonra aralarında adeta bir yarış başlar. Tee ile çıkmaya başlayan Daonuea artık arada kalmıştır. Tee ile olan yakınlığı da devam etmektedir. Şirkete ortak ola Nine, bir yandan da kız arkadaşı ile olan ilişkisine bir çözüm bulmaya çalışır. Kız arkadaşı ise durumdan şüphelenmeye başlayacaktır.

Check Out (2022) Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Check Out (2022)

LGBT gay sevgili kategorisindeki Tayland yapımı dizi iQiYi kanalında yayınlanıyor. Genel olarak 1 saatlik bölümler oldukça uzun olsa da artık gittikçe kalitesi düşen BL okul dizileri için bir alternatif olabilir. Dizide çok fazla karakter ve yan konu olmadığından takip etmesi kolay olacaktır. Genel olarak boys’ love izleyicileri için ortalamanın üstünde bir dizi denilebilir. İzleyici gerektiği kadar çıplaklık ve aşırı olmayan seks sahnesi de görecektir. İzleyici diziyi daha iyi anlamak için özel (Check Out: Special Episode 2021) bölümü ilk olarak izlemelidir.

Dizi punalaması mydramalist

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Görüntü: 7
Oyunculuk: 7
Akıcılık: 7
BL Tema: 7
Komedi Tema: 7
Check Out (2022) Tayland LGBT Temalı BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0