Cherry Blossoms After Winter (2022) Kore BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Cherry Blossoms After Winter (2022) Kore BL Dizi

Bu BL dizi de aynı evde çocukluktan beri yaşayan ama birbirlerine oldukça yabancı Seo Hae Bom ve Jo Tae Sung'ın öyküsü anlatılıyor.

To My Star 2: Our Untold Stories 2022 Güney Kore BL
Bon Appetit 2023, Güney Kore LGBT BL Dizi
The Tuxedo (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi

Cherry Blossoms After Winter (2022) Kore BL Dizi. Boys love, LGBT gay dizi, gay sevgili, eşcinsel konulu dizi izlemeyi seven izleyici için 8 bölümlük bir dizi, animasyon uyarlaması. Her bölüm 25 dakika uzunluğunda. Asya BL dizileri, gay aşk konulu diziler genellikle aynı kalıptan çıkma olur. Renkli çekimler, bol makyajlı oyuncular, mükemmel evler ve tertemiz lüks mekanlar vardır. Bu dizide az çok mükemmel olmayan mekanlar ve evleri görmek mümkün. Eşcinsellik konu olunca tabii ki insnaların, ailelerin ön yargısı da konu edilecek. Eşcinsel temalı dizi izlemeyi seven genç izleyici için bu BL zaman geçirmek için ideal olabilir.

Daha fazla LGBT kategorisinde dizi, Avrupa, Asya yapımları izlemek ve izleme listelerine ulaşmak için yukarıdaki düğmeleri kullanabilirsiniz. Sitede bir şeyler yazmak isterseniz kırmızı düğmeyi kullanarak editör sayfasına ulaşabilirsiniz.

Cherry Blossoms After Winter (2022) Kore BL Dizi

Bu BL dizi de aynı evde çocukluktan beri yaşayan ama birbirlerine oldukça yabancı Seo Hae Bom ve Jo Tae Sung’ın öyküsü anlatılıyor. Çocukken anne babası ölen Seo Hae Bom yeni bir aileye verilir. Aile onu çok sever ve her türlü imkanı ona tanır. Her zaman mutlu olmaları için çalışirler. Ama aynı yaştaki Jo Tae Sung eve yeni gelen bu davetsiz misafirden hoşlanmamıştır. Onu ilk önceleri kabuletmese de sonraları alışır.

Cherry Blossoms After Winter (2022) Kore BL Dizi

Cherry Blossoms After Winter (2022)

Genç yetişkin oldukları zaman da aralarındaki bu soğukluk devam eder. Fakat üniversiteye geçince ayrı eve çıkmak isteyen Seo Hae Bom, okulda sürekli şiddete uğrar. Kısa ve sıska biri olması nedeni ile birkaç arkadaşı onu sürekli hırpalar. Aynı yıl beraber büyüdükleri ama birbirleri ile neredeyse hiç konuşmadıkları Tae de aynı sınıftadır. Jo Tae Sung, uzun boylu yakışıklı ve okulun gözdesi bir öğrencidir. 

Jo Tae Sung, çocukluk arkadaşını aslında içten içe sevmektedir. Üniversitede ayrılacaklarını öğrenmesi onun içindeki aşkı alevlendirecektir. Artık ona sahip çıkmak, onu sevmek, aşkını dile getirmek ve zorba arkadaşlarına karşı savunmak ister. Aynı evde kardeşi gibi büyümeleri birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlayacak ve üniversitede sevgili olup ayrı eve çıkacaklar.

Cherry Blossoms After Winter (2022) Kore BL Dizi

Cherry Blossoms After Winter (2022)

İzleyici İncelemesi

Anne bu durumdan haberdar olunca acaba nasıl bir tepki verecektir. Çocukların eşcinsel olmasını nasıl karşılayacaktır? İnsanlar birbirlerini tanımada bazen gecikebilirler. Dizide birbirlerini sevmede nedredeyse geç kalacak iki eşcinsel genç toplumun, ailenin, arkadaşlarının baskısını yenip kendilerine bir yaşam kurabilecek midir?

Dizide bilindik bol makyajlı oyuncular ile basit ama izleyicisine saf bir aşk hikayesi sunacak 8 bölümlük diziyi genç izleyici sevecek. Belki de dizideki dramaya, konunun fazla derin olmayışına aldırış etmeyen izleyici geç olmadan iki sevgilinin birbirlerini bulmalarına ve cesaretlerine odaklanacaktır. 

Diziye puanım mydramalist

7.2
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
LGBT Tema: 8
Müzik: 7
Cherry Blossoms After Winter (2022) Kore BL Dizi

Yorumlar

WORDPRESS: 0