City of Stars 2024, Tayland LGBT BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

City of Stars 2024, Tayland LGBT BL Dizi

Dizi bilindik başarısız ve sıkıcı Tayland BL yapımlarından. Özellikle global yorumlarda da dizinin izlemeye değer olmadığı yorumu epeyce önplanda.

1000 Years Old Tayland LGBT Temalı BL Dizi
Mary & George (2024) Tarihi Gay Dizisi Konusu, Karakterleri
Deep Night (2024) LGBT Temalı Tayland BL Dizisi

City of Stars 2024, Tayland LGBT BL Dizi. Fueangnakorn, BL roman uyarlaması (Ro Ruea Nai Mahasamut) 12 bölümlük, LGBT temalı Tayland dizisi. Her bölüm 45 dakika uzunluğunda. Drama, gay aşk, LGBT dizileri, roman uyarlaması LGBT dizileri etiketinde.

Amerika’da çalıştığı projenin berbat bir şekilde yürümesi nedeni ile dinlenmek için Tayland’a tatiler, ailesinin evine dönen Krommatha burada ünlü bir oyuncu ile tanışacaktır. Yan komşusu ve ailesi ile de oldukça yakın olan Fueangnakhon ile hemen kaynaşacaklardır.

City of Stars

City of Stars 2024, Tayland LGBT BL Dizi Konusu İncelemesi

Bir yandan bakımını yapmöak zorunda kaldığı teknoloji şirketinin yazılımındaki açıkları gidermeye çalışan Krommatha diğer yandan da yeni arkadaşı ile ilişkisini ilerletecektir. Birbirlerini sevdiklerini hemen anlayan ikili

Dizi bilindik başarısız ve sıkıcı Tayland BL yapımlarından. Özellikle global yorumlarda da dizinin izlemeye değer olmadığı yorumu epeyce önplanda. Bunun nedenlerinden biri artık BL dizilerinin neredeyse birbirinin aynı olması ve ister roman isterse internet romanı uyarlamaları olsun özgün konuların getirilememesi.

Bu dizi de oldukça yavaş ve kolay bir aşk öyküsü sunuyor. tabii ki her şey bu şekilde mi gidecek? İkilinin ilişkilerinin önüne ne gibi engeller çıkacak? Bunlar dizinin ilerleyen bölümlerinin konusu olsa da serinin çoğu bölümü oldukça anlamsız ilerliyor denilebilir. Gereksiz yere uzatılmış ve izleyiciyi dokunacak bir çerik bulmak biraz zor olacak. Globaldeki yorumların haklı olduğunu söyleyebiliriz.

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0