Colorful Melody (2023) LGBT Temalı Tayland Dizisi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Colorful Melody (2023) LGBT Temalı Tayland Dizisi

Day, keman virtiözü olarak bulunduğu küçük kasabada öğretmenlik yaparken diğer yandan da ünlü bir iş adamı olan babasının şirketinde çalışmakta ve şirket işlerine bakmaktadır.

The Tuxedo (2022) Tayland LGBT Temalı Dizi
Not Me (2021) Tayland BL, LGBTQ Gay Temalı Dizi
Destiny Seeker LGBT BL Talyand Dizisi

Colorful Melody (2023) LGBT Temalı Tayland Dizisi. 4 bölümlük Tayland yapımı BL dizi ortalama 20 dakika. LGBT, gay aşk, BL (boys’ love) temalı dizi ayrıca müzik ve resim temalarını da içermekte.

Day, keman virtiözü olarak bulunduğu küçük kasabada öğretmenlik yaparken diğer yandan da ünlü bir iş adamı olan babasının şirketinde çalışmakta ve şirket işlerine bakmaktadır. Pek hareketli bir yaşamı olmayan Day, bir gün sokakta resim Çizen Mem’e rastlayacaktır.

Daha sonra Mem’i okulda öğrencilere keman çalarken gören Day, bu yeni arkadaş ile hemen kaynaşacaktır. İkisinin sanatı adeta birbirini tamamlar gibidir. İkisi de birbirinden hoşlanmaya başlamıştır. Beraber vakit geçirmeye başlarlar. Birbirlerine iyice yaklaşırlar.

Fakat Mem sağlık problemlerini bahane ederek ayrılmak isteyecek ve ansızın gidecektir. Day, babasından Day’in gerçekte kim olduğunu öğrenecektir. Fakat artık tekrar görüşmeleri imkansızdır Mem gitmiştir. Geride güzel anılar bırakır.

LGBT temalı Tayland dizisi oldukça basit bir kurguya sahip. Genelde oldukça süslü ve toplumun, ülkenin gerçeklerini yansıtmayan Tayland dizileri adeta gay bireyler için birer rüya ülkesi gibi gösterilir. Aslında bunların hepsi dizi yazarlarının hayal gücünden ibarettir. Bu dizide çok basit bir konu sakin bir kasabada geçer. İzleyicisi için bilindik ve ortalamanın altında bir yapım denilebilir.

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0