Crazy Handsome Rich 2023 Tayland BL Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Crazy Handsome Rich 2023 Tayland BL Dizi

Luv, tuhaf bir falcının kehanetinin doğruluğunu ispatlamak için ruh eşini bulacağı ümidiyle zengin bir ailenin evine uşak orak girer

Jack o’ Frost Japon LGBT Temalı BL Dizi
The Luminous Solution (2023) Tayland BL Dizi
Past Senger 2023 Tayland LGBT BL Dizi

Crazy Handsome Rich 2023 Tayland BL Dizi. LGBT temalı, BL Tayland dizisi 45 dakikalık 6 bölüm. Asya eş cinsel gençlik temalı drama, gay aşk, gay sevgili gibi etiketlere de sahip. Her ne kadar başarılı bir boys’ love yapımı olmasa da artık kaliteli BL yapımlarının bir türlü izleyici ile buluşamadığı Tayland dizileri için izleyici kaliteli yapımlar beklememeli. Şimdi dizinin kısa bir incelemesi ve konuusna geçelim.

Crazy Handsome Rich 2023 Tayland BL Dizi

Amcası ve yeğeni ile birlikte pazarda yiyecek satarak geçinen Luv, annesinin çocukken kaybetmitir. Amcası ve kuzeni ile birlikte yaşar. Arkadaşları ile birlikte günü pazarda ve siparişleri teslim etmekle geçecektir. Bu sırada siparişlerini götürdüğü falcıya falına baktırmak için gizlice gitmeyi de planlamaktadır.

Yakınlardaki bir evde uşaklık yapan arkadaşı Sin, ilginç bir teklifle gelecektir. Evde yeni bir uşağa ihtiyaç duyulur ve Sin arkadaşı Luv’dan geçici olarak yardımcı uşak olarak çalışmasını isteyecektir. İyice düşünen Luv istemeyerek olsa da bu teklifi kabul eder. Eve yerleşir ve evdeki tuhaf üç kardeşle tanışır.

Falcıya giden Luv, falcının kendisine verdiği anahtar kolyeyi alır. Bu kolye ruh eşinin kilitini açacaktır. Yeni işe başladığı evdeki üç krdeşin de boynunda kilitli kolye bulunur. Luv, Thad ile ilgilenir anahtarın onun kolyesini açmasını hayal ederken aile sırları, Luv ve bu tuhaf ailenin birbirine bağlantısı olduğu ortaya çıkacaktır. Anahtar acaba hangi ikilit açacaktır.

Tayland BL dizi genel olarak iç seslerin, monologları ile birbirine girmiş, saçma sapan bir konusu, kötü oyunculuğun olduğu bir BL.Asya boys’ love dizileri yani LGBT gay temalı diziler artık kaliteden ve özgün içerikten yoksun hale gelmiş durumda. BL izleyicisi için ortalamanın epey altında bir dizi olacak. İzlemek ya da izlememek keyfinize kalmış durumda.

Dizi puanlaması mydramalist

Yorumlar

WORDPRESS: 0