Crossing The Line HIStory2 İzle Asya Tayvan Gay LGBT Dizi

Ana SayfaAsya BL Dizileri

Crossing The Line HIStory2 İzle Asya Tayvan Gay LGBT Dizi

Crossing The Line HiStory2 İzle Asya Tayvan Gay LGBT Dizi. 2018 Tayvan yapımı LGBT gay grama aşk dizisi. Asya gay dizileri oldukça çeşitli. Galiba to

Love by Chance Gay LGBT Temalı Aysa Dizisi
TharnType The Series BL Tayland Gay LGBT Dizi
Destiny Seeker LGBT BL Talyand Dizisi

Crossing The Line HiStory2 İzle Asya Tayvan Gay LGBT Dizi. 2018 Tayvan yapımı LGBT gay grama aşk dizisi. Asya gay dizileri oldukça çeşitli. Galiba toplumun eş cinselliğe olan karanlık bakışını kırmanın niyatindeler. Gerçekten de abartılı bir ifade olmayacaksa Aysa gay dizileri adeta bir dizi cenneti gibi. Özellikle seçilen. özenle makyajları yapılan oyuncular, drama, gay sevgililer ve diziler içine eklenen komedi izleyiciyi kendine çekiyor. Zaten eş cinsellik konusunu artık insanlık geride bırakmalı. Çünkü uzak gelecekte biyolojisini aşan teknoloji ile biyolojik bedenini birleştiren insan için hiçbir şeyin önemi kalmayacak. Bir diğeri de kendi inancımızı başkasına dayatmamız ve bilmediğimiz konularda atıp tutmamız konusu var. Bir bireyin eş cinsel (gay, lezbiyen, biseksüel) olması bir diğerinin yaşamında ne gibi bir etki yapabilir ki! Bu konularla ilgili daha önce bir şeyler yazmıştım. LGBT bilgileri için buraya dokunabilirsin.

Crossing The Line HIStory2 İzle Asya Tayvan Gay LGBT Dizi

Gay sevgili, gay aşk temalı bu Tayvan dizisi tek sezondan oluşuyor. Bu nedenle izleyeni yormayan dizilerden. Konu bir lisede geçiyor. Lisenin voleybol takımının yöneticisi ZiXuan Qiu takıma yeni bir oyuncu arayışındadır. Hiç durmadan antremanlar yapılır. ZiXuan Qiu dizini sakatladığı için oyunlara katılamaz. Takımı büyük oyuna hazırlamalıdır. Bu sırada alt sınıflardan YuHao Xia ile kazara tanışır. Çok hareketli ve müzip biridir. Onu  takıma alabaileceklerini düşünürler. Ama o bunu kabul etmez. Fakat dersleri çok kötü olan ZiXuan Qiu belki de okulda başarılı olmak için b şansı kaçırmamalıdır. Bunun için takıma katılır.

Bu sırada takım kaptanı ile aralarında sürekli bir sürtüşme olur. ZiXuan Qiu takım kaptanı olarak yeni arkadaşları ile ilgilenmeye başlar. Aralarında bir yakınlaşma olur. İkisi de birbirlerinden hoşlanırlar ama bunu söylemek hatta itiraf etmek ve dopru zamanı bulmak pek de kolay olmayacaktır. Hem büyük oyuna hazırşanıp hem de aşklarını devam ettirmek zor olacaktır. Eğlenceli bir gay aşk dizisi. Aşk ve komedi bir arada.

Crossing The Line HIStory2 İzle Asya Tayvan Gay LGBT Dizi

Crossing The Line HiStory2

Dizi dışı bir şeyler

İlk paragrafta da yazdığım gibi homofobi gibi bütün ayrımlar insnalığın bilim öncesi karanlık çağlarına aittir. Eş cinsellik normal birdir. Cinsel yönelimler çeşitlidir. Fakat insanların çeşitli nednelerle yaşamın gerçeklerini kabullenmemeleri sorunlar çıkarıyor. Dünyadaki her türlü şiddetin de ayrımın da cinsiyet ayrılmlarının da kaynağı insan zihnidir. Önemli olan neye inandığımız, kimi sevdiğimiz, eş cinsel olduğumuz, siyahi tenli olduğumuz değildir. Önemli olan huzur içinde yaşamımıza devam etmektir. Kimseye karışmadan bir başkasının yaşamın amüdahale etmeden yaşamaktır. Kimse bir diğerini kendi inandığı gibi yaşamaya zorlayamaz.

Diziye puanım IMDb

7.0
TOPLAM PUAN
Konu: 7
Oyunculuk: 7
Görüntü: 7
Akıcılık: 7
LGBT Puanı: 7
Crossing The Line

Yorumlar

WORDPRESS: 0